TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pewnego lata

Choć Karen i Val są siostrami, nigdy nie były sobie dość bliskie. Kiedy Val jeszcze jako nastolatka wyjechała z rodzinnego miasteczka do Nowego Jorku i Chicago robić karierę aktorską, na Karen spoczął obowiązek opieki nad matką.

Teraz, po wielu latach, Val musi powrócić, by pomóc siostrze. Okazuje się, że Val miała znacznie więcej niż jeden powód, by stąd wyjechać.

Wypadek samochodowy w przeciągu kilku chwil obraca w perzynę życie Scotta i jego plany na przyszłość. Mężczyzna jest przekonany, że nigdy już nie wróci do muzyki i stracił nadzieję na odzyskanie sprawności w lewej ręce.

Za namową matki niechętnie zgadza się objąć stanowisko prowadzącego chór kościelny. Nawet się nie spodziewa, jak wiele zmieni to w jego bezbarwnym życiu.

David i jego mała córeczka Victoria właśnie przeprowadzili się do miasteczka z St. Louis. Dziewczynce bardzo brakuje tragicznie zmarłej matki, trudno jest jej się odnaleźć w nowym otoczeniu. Kiedy jednak David spotyka w gabinecie fizjoterapeutycznym córkę jednej ze swoich nowych pacjentek...

Piękna opowieść o sile wiary i więzów międzyludzkich oraz zadziwiającym splocie wydarzeń, który - pewnego lata - zetknął ze sobą losy kilkorga ludzi...

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Replika
Autor: Irene Hannon
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 392
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788376742748
ISBN: 9788376742748
ID: 267478

Zobacz również

Pewnego lata
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...