TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Piękny jest Bóg, a Ty? (książka + 2 płyty CD)

Publikacja "Piękny jest Bóg" zawiera spisane konferencje o błogosławionej Karolinie, które zostały wygłoszone i nagrane w sanktuarium w Zabawie.

Konferencje zawarte w książce są wynikiem kilkuletniego studium przez autora osoby i życia bł. Karoliny z udziałem ekspertów z różnych dziedzin.

Stulecie męczeńskiej śmierci bł. Karoliny jest okazją, aby poznać lub odkryć na nowo tę wyjątkową postać szesnastoletniej dziewczyny, która w obronie swojej wolności i godności stoczyła heroiczną walkę z rosyjskim żołnierzem. To właśnie 18 listopada 1914 r. – kiedy tak wiele osób zawiodło, ulegając złu, Karolina odniosła zwycięstwo, które było uwieńczeniem jej dotychczasowego pięknego i szlachetnego życia.

Serdecznie zapraszam do lektury niniejszej publikacji, która jest formą książkową wygłoszonych konferencji zapisanych na płycie pt. "Piękny jest Bóg" w sanktuarium w Zabawie, przez ks. Zbigniewa Kucharskiego, asystenta generalnego KSM w Polsce. Celem publikacji jest ukazanie pogłębionego przesłania płynącego z życia Karoliny, świadectwa jej apostolskiego zaangażowania oraz potrzebnego wzorca dla współczesnej młodzieży.

Zapraszam tych, którzy nie znają bł. Karoliny, aby poprzez te publikację poznali „Kwiat Polskiej Ziemi”, a tych, którzy już ją znają, aby się z nią zaprzyjaźnili i ponownie pielgrzymowali do jej sanktuarium i dotknęli śladów na jej szlaku męczeństwa.

ks. Zbigniew Szostak Kustosz Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie

Do książki dołączone są 2 płyty CD z konferencjami o bł. Karolinie.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Zbigniew Kucharski
Rok wydania: 2014
EAN: 9788370319281
ID: 445786

Zobacz również

Piękny jest Bóg, a Ty? (książka + 2 płyty CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...