TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pietrelcina. Miasto narodzin. Przewodnik po życiu i miejscach Ojca Pio Edward

Ocena:
(1 opinii)

Bogato ilustrowany kolorowymi fotografiami przewodnik opisuje wszystkie ważne miejsca i zabytki w Pietrelcinie - mieście narodzin św. Ojca Pio. Zawiera szereg ciekawych informacji niepublikowanych w innych przewodnikach.

Oprócz szczegółowego opisu tras znajdziemy tu także historie i anegdoty z życia młodego Francesca Forgione, związane z poszczególnymi miejscami w Pietrelcinie, informacje o osobach mu bliskich (rodzice, przyjaciele, nauczyciele, proboszcz) oraz ciekawostki z historii miasta.

Gorąco polecamy wszystkim, którzy chcą jeszcze bliżej poznać dzieciństwo i młodość świętego Ojca Pio.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

całkiem niezły przewodnik

Kupiłem, bo byłam w wakacje na pielgrzymce, także w Pietrelcinie, i chciałam sobie przypomnieć. I jakże miła niespodzianka - nie tylko dokładne opisy zwiedzania, ale super ciekawa biografia Ojca Pio "w odcinkach", przy okazji zwiedzania poszczególnych miejsc. Do tego masa ciekawostek, o których zakonnik, który nas oprowadzał pewnie nie miał pojęcia. Żałuję, że nie miałam książki wtedy. Również ciekawostki na temat miasta, a nie do końca związane z Ojcem Pio. Na przykład ta o polskich zołnierzach, którzy mieszkali w klasztorze przerobionym na koszary. Widać też, że autor po prostu lubi Włochy i Włochów, bo pisze o nich ciepło, choć z poczuciem humor. Szkoda że nie ma jeszcze drugiej części o San Giovanni Rotondo.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Serafin
Autor: Edward Augustyn
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 118
Wymiar [mm]: 125x205
EAN: 9788360512609
ISBN: 978-83-60512-60-9
ID: 130849

Zobacz również

Pietrelcina. Miasto narodzin. Przewodnik po życiu i miejscach Ojca Pio Edward
23.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...