TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ojciec Pio. Święty na przekór

Ocena:
(1 opinii)

Mówiono, że oszukuje ludzi, zbija na nich majątek, nie słucha władz kościelnych. Szeptano, że jest opętany przez diabła lub przynajmniej chory psychicznie, co miałoby tłumaczyć nadzwyczajne fakty w jego życiu.

Szydziła z niego wroga religii prasa. Wyśmiewali go i oskarżali, często ograniczając się jedynie do prymitywnych oszczerstw, przedstawiciele Kościoła.

Wiele z tych oskarżeń przetrwało, przybierając postać mitów, powtarzanych do dziś w mediach. Niektóre są wstydliwie pomijane w biografiach w obawie, by nie zostały źle zrozumiane.

W książce zebrano najbardziej kontrowersyjne fakty z życia świętego Ojca Pio nie po to, by szokować, ale by pokazać świętość, która rodzi się i zadziwia pomimo słabości, niedoskonałości i grzechu. Która jest na przekór utartym regułom i gotowym schematom.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Znakomita książka!

Jeżeli ktoś chce pogłębić wiedzę o Ojcu Pio - powinien wpierw przeczytać tę książkę jako pierwszą a czyta się ją - jednym tchem! Znakomicie pokazane jest zwycięstwo Prawdy nad złem - tak jak na Drodze Krzyżowej, która jest drogą wzorcową życia Ojca Pio. Książka napisana w sposób znakomity, bardzo przystępny, konkretny i oparta na faktach, o których warto wiedzieć.

autor opinii: Marek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Serafin
Autor: Edward Augustyn
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 110x170
EAN: 9788360512661
ISBN: 9788360512661
ID: 131517

Zobacz również

Ojciec Pio. Święty na przekór
12.55 zł
11.00 zł
Oszczędzasz 1.55 zł (12%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...