TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie

Ocena:
(7 opinii)

Najnowsze wydanie światowego bestsellera!

W rozszerzonej i uzupełnionej wersji doskonałego poradnika uznana amerykańska terapeutka wyjaśnia, jak na każdym etapie życia możemy zbudować poczucie własnej wartości.

Tłumaczy, jak pozbyć się toksycznych myśli, które podkopują naszą wiarę w siebie, jak wybrać nowe, zdrowsze perspektywy, jak znaleźć wspierających przyjaciół i codziennie czuć się dobrze we własnej skórze.

Dzięki lekturze:

  • poznasz skuteczne metody budowania poczucia własnej wartości
  • zrozumiesz siebie i swoje emocje
  • dowiesz się, jakie blokady uniemożliwiały ci pełne zadowolenie z siebie i swojego życia
  • nauczysz się decydować o sobie i swojej przyszłości
  • odnajdziesz drogę ku pełniejszemu, bardziej radosnemu i satysfakcjonującemu życiu

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka jest super.

Książka godna polecenia dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Szczególnie przydatna dla osób wycofanych, nie śmiałych odczuwających samotność. Sądzę też, że byłaby przydatna dla ludzi, które mają kontakt z osobami o zaniżonym poczuciu własnej wartości - nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych, pracowników ośrodków interwencji kryzysowych, terapeutów nie będących psychologami, opiekunów świetlic dla dzieci i młodzieży i wielu wielu osób. Nie wykluczam, że byłaby przydatna pracownikom służby więziennej.

Książka świetnie napisana merytorycznie i naprawdę dobrze zredagowana. Treść przejrzysta, jasna, ważne miejsca objęte w ramkę lub wycieniowane.

Książką warta polecenia.

autor opinii: Jerzy Abramowski

Mało praktyczna

Książka zawiera w sobie dużo treści, na pewno będzie wartościowa dla kogoś, kto zaczyna pracę nad poczuciem swojej wartości oraz próbuje zmniejszyć wpływ swojej przeszłości na teraźniejszość. Także dla osób początkujących jak najbardziej polecam! Jednak dla osoby, która już co nieco w tym kierunku uczyniła książka będzie jedynie powtórzeniem materiału. Niestety zawiera mało praktycznych rad, a jeśli już jakieś się pojawiają są w stylu "zerwij z nałogami". Pracując kiedyś z osobami uzależnionymi wiem na czym polega "zrywanie z nałogiem" i rzucenie takiego hasła jako pierwszego kroku do odbudowania poczucia wartości i nie napisanie o tym nic więcej (jak to zrobić itp.) jest troszkę niepoważne. Dlatego dla bardziej wtajemniczonych nie polecam.

autor opinii: Magda

Ksiażka ciekawie napisana oraz polecam ją każdemu człowiekowi ponieważ treści w niej zwarte są bardzo przejrzyscie sformułowane.
poza tym można ją traktowac jak poradnik który warto miec przy sobie.

autor opinii: Wioletta Paluch

ocena

cieniutka książeczka, ciekawie napisana, z pewnością warto ją nabyć

Rewelacja

Transakcja udana, książka rewelacyjna. Dokłądnie tego chciałąm, książka bardzo pomaga mi w czasie terapii, wracam kilka razy do tych samych momentów,które pomagają mi zaakceptowac siebie

autor opinii: Anna D

Polecam

Autor zwięźle ukazuje czym jest poczucie własnej wartości, dlaczego należy je w sobie kształtować i wzmacniać oraz podaje kolejne kroki dochodzenia do pozytywnego obrazu własnej osoby.

autor opinii: Ania M

Uważam, iż książka warta polecenia nie tylko temu, kto boryka się z tym problemem. Na pewno fantastyczny wstęp przed skorzystaniem z porady specjalisty.

autor opinii: Lidia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor: Sharon Wegscheider-Cruse
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788374894814
ISBN: 9788374894814
ID: 268637

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie Poczucie własnej wartości. Jak pokochać siebie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...