TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Poddaj się! Życiodajna moc wypełniania woli Bożej

Ocena:
(22 opinii)

Każdy chrześcijanin niby wie, że powinien wypełniać wolę Bożą. Jednak praktyczna realizacja tej powinności okazuje się być rzeczą niełatwą, zwłaszcza że dzisiejszy świat gloryfikuje samorealizację i spełnianie własnych zachcianek.

Celem tej książki jest przedstawienie praktycznych sposobów na to, jak każdego dnia podporządkować swoje życie Bogu i Jego woli. I nie chodzi tu bynajmniej o to, abyś zrezygnował z własnej woli i stał się fanatykiem. Nie. Rzecz w tym, abyś bez żadnego przymusu podporządkował swoją wolę woli Tego, który kocha Cię bardziej, niż ty sam kiedykolwiek będziesz w stanie się pokochać.

Poddaj się! Czyż nie jest to słowo, którego wprost nie cierpisz? Wiem, że ja go nie cierpię, zwłaszcza gdy odnosi się do przegranej, porażki lub uczucia rozpaczy. Spokojnie. NIE to mam tu na myśli! W niniejszej książce „poddać się” znaczy powierzyć swoje życie we władanie Temu, który nas kocha i który oddał swoje życie za nas.

Poddać się znaczy kochać. Nie mówię tu o poddaniu się powodowanym strachem czy troską o własne korzyści, lecz o odpowiedzi na czułe zaproszenie do podróży, której zwieńczeniem będzie życie wieczne. Mówię o poddaniu się, które daje życie. O ostatecznym poddaniu się, które jako jedyne ma znaczenie. Będziemy poznawać jego tajniki, starając się rozpoznać i wypełniać wolę Bożą w swoim życiu.

Jeśli każdego dnia będziesz podporządkować swoją wolę woli Ojca, odkryjesz radość płynącą z możliwości oddania się Temu, który bez reszty oddał się Tobie. Nawiążesz pełną miłości i zaufania relację z Bogiem wszechświata. Nie powinieneś się obawiać; musisz po prostu ufać, gdyż Pan obiecuje, że nigdy cię nie opuści i nie porzuci. Obiecuje, że będzie cię prowadził.

Obiecuje, że da ci swój spokój.

Gotów?

Niech twoje serce zapłonie! Bóg ma wobec ciebie wielkie plany. Zacznij się poddawać”.

Ks. Larry Richards jest znanym kaznodzieją i rekolekcjonistą, autorem książek o duchowości, m.in. bestsellera Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju. Prowadzi program radiowy. Pełni posługę duszpasterską w ubogiej dzielnicy Erie w Pensylwanii.

Opinie naszych Klientów (22 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Fajna książka, poza kilkoma katolickim rzeczami jak kult maryjny i kłaniania się hosti będącej Jezusem. Ale z tym że albo będziemy święci albo pójdziemy do piekła się zgadzam.Także z tym, iż wierzyć w Boga a mieć relację z nimi to różnica tak jak znać kogoś osobiście a wiedzieć na temat kogoś dużo .... Dużo trafnych porównań ,czasem lekka i zabawna forma , dobrze się czyta .

autor opinii: Agata

Poddaj się

Dobra książka daje dużo do myślenia. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

autor opinii: Jastrzębski Krzysztof

Doskonała książka

Książka, którą powinien przeczytać każdy Boży Wojownik.

autor opinii: Marek Kajaniec

Bardzo dobra książka. Polecam wszystkim tym, którzy chcą iść przez życie z Jezusem. Jasno i konkretnie napisana, napawa optymizmem i pomaga w rozwoju duchowym.

autor opinii: mariola raubo

Poddaj sie

to niezwykle budująca książka,przepiękna w swej prostocie a jednocześnie głęboka i ,poruszająca każde serce .Cudowna jeżeli tylko chcemy się zmienić na lepsze to tylko poddać się tej życiodajnej mocy plynącej od Boga -w tej książce to odnajdziemy.

autor opinii: Grażyna Dojutrek

bardzo mądra książka

Rewelacyjna książka, bardzo dobrze wyjaśnia jak wypełniać wolę Boga w życiu. Polecam

autor opinii: Magda

Książka która może zmienić

Dla mnie słowem kluczowym w tej książce jest "działanie." Jej ogromną wartością jest świadectwo życia autora ,bo to powoduje, że przekazywane treści rzeczywiście uruchamiają w czytelniku chęć zmiany,czyli nawrócenia po prostu.
Nazwałam w myślach tę książkę: Jak to działa - rzecz o chrześcijaństwie .BARDZO potrzebne są wypowiedzi, które prostymi słowami łączą Słowo z życiem.
Z wielu niby oczywistych prawd autor strzepuje kurz, pewne kwestie trzeba przemyśleć,może się dopytać( dla mnie np. taką kwestią jest sytuacja człowieka, który nie zrealizował Bożego planu )Czuje się ,że książkę napisał mężczyzna i to czasami jest bardzo fajne a czasami kobieca wrażliwość trochę marudzi ale z tymi kobietami to tak zawsze...

autor opinii: Ewa Olesz

To książka dla każdego, kto odkrył już, że tylko wypełniając wolę Bożą może odnaleźć w życiu prawdziwe szczęście i radość. Warto po nią sięgnąć i potraktować jak poradnik lub nawet przepis na szczęśliwe życie!!!

Wspaniała książka dotycząca pełnienie woli Bożej. Dzięki niej nauczyłam się pełniej żyć mimo ograniczeń / jestem osobą niepełnosprawną/
Polecam ją z całego serca wszystkim, korzy pragną pełnić wolę Bożą.

autor opinii: Elżbieta Kamińska

Życiodajna moc...

Piękna książka przedstawiająca w prosty sposób kolejne etapy poddawania się Bogu i jego woli. Polecam.

autor opinii: Krzysztof

super

pełna satysfakcja...(:

autor opinii: Marek Pietrzykowski

na zyczen

Bardzo pouczjaca ksiazka,z wieloma wskazowkami na przyszlosc, bardzo serdecznie dziekuje za wybranie w/w tytulu i zaintersowanie nim mojej osoby,czyta sie jednym tchem, gorąco polecam !!!!

autor opinii: jolanta torłop

Super

Książka jest super napisana bardzo prostym i przystępnym językiem, autor bardzo dobitnie wyjaśnia o co mu chodzi. Można się uśmiechnąć ale i popłakać . Pokazuje jak bardzo zależy Bogu na człowieku .Polecam każdemu

autor opinii: lucyna

bdb

nietuzinkowa, nienaiwna

bardzo wartościowa i pouczająca książka. Porusza do głębi . warto przeczytać i stosować się do rad w niej zawartych. To jest to o co naprawdę w życiu chodzi.

autor opinii: Janina Goik

Super!

Polecam tę książkę każdemu. Jak tylko ją dostałam przeczytałam szybko. Tytuł tak mnie zaintrygował. Aktualnie czytam ja drugi raz z większym skupieniem. W prosty sposób autor wyjaśnia jak żyć aby osiągnąć życie wieczne. Mimo, że czytam Pismo Święte to ta książka jest dla mnie pewnego rodzaju uzupełnieniem, wyjaśnieniem. Jeszcze raz bardzo polecam szczególnie tym co chcą, a nie widzą jak żyć zgodnie z wolą Boga

autor opinii: Ania

Niesamowicie wartościowa ksiażka...

Książka Ks. Larrego Richardsa -"Poddaj sie" napisana prostym, dosadnym, ale i blyskotliwym językiem może służyc za przewodnik czy poradnik dla katolika pragnącego pogłębić swoją wiarę.

autor opinii: Jerzy Serowik

przydana dla tych, którzy nie wiedzą jak szukać woli Bożżej

Książka pt. "życiodajna moc wypełniania woli Bożej podaj sie" jest książką dla tych, którzy nie wiedzą jak tą wolę Boża wypełnić, gdzie jej szukać. Nie jest ona jednak tylko i wyłącznie dla tych, ktorzy jej nie mogą znaleźć. kążdy znajdzie w niej coś dla siebie. Są tam również wskazówki, dla tych, którzy już odkryli wolę Bożą w swoim życiu.
Można i należy zawsze dążyć ku doskonałości, a ta ksiązka moim zdaniem pokazuje jak to robić. są w niej przedstawione również modlitwy, które mogą nam pomóc w wypełnianiu woli Bożej. gorąco zachęcam do jej przeczytania.

autor opinii: Dorota Gorczowska

Wbrew temu jak głosi tytuł "Poddaj się",książka nie mówi o kapitulacji,
upokorzeniu, poddaniu się-bo tak można przyjąć te słowa. Poddać sie to znaczy powierzyć swoje życie Bogu, który nieustannie czeka,ma
otwarte ramiona, czeka na każdego,pragnie aby swoje życie poddać Jego
woli, bez lęku oddać ster,"Ty Panie kieruj", Ty Panie zatroszcz się o moje
sprawy". Każdy rozdział zawiera wskazówki,jak, krok po kroku oddać
swoje życie Bogu.

autor opinii: Wiesława Szostka

Świetna książka! Gorąco polecam!

Dobra książka

Witam autor tej książki, ksiądz przytacza w sposób prosty i obrazowy jak pogłębić swoją wiarę. Daje praktyczne wskazówki jak z każdym dniem przybliżać sie do Boga .
Przeczytałem jednym tchem, czyta się ją czując sercem żywy przekaz mądrosci Bożej.
Polecam, treść tej książki dotykała mnie podobnie jak słowa księdza Pawlukiewicza.

autor opinii: Andrzej Jabłoński

Kto jej jeszcze nie czytał, to czym prędzej musi to zrobić!

autor opinii: Izabela

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Larry Richards
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 196
Wymiar [mm]: 145x200
EAN: 9788374825450
ISBN: 9788374825450
ID: 257181

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Poddaj się! Życiodajna moc wypełniania woli Bożej Poddaj się! Życiodajna moc wypełniania woli Bożej
29.90 zł
26.69 zł
Oszczędzasz 3.21 zł (11%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...