TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sztuka wyrażania miłości. Poradnik dla singli

Ocena:
(8 opinii)

Wszyscy ludzie – małżonkowie i osoby samotne, młodzi i starzy – chcą doświadczać miłości. To wielka emocjonalna potrzeba. Kiedy zostanie ona zaspokojona, będą mogli w pełni wykorzystać swój potencjał – dla Boga i świata. Kiedy jednak czują się pozbawieni miłości, toczą ciężką walkę o przetrwanie. Nic nie wpływa na poczucie szczęścia równie silnie, jak doświadczenie miłości. Prawdy zawarte w tej książce pomogą samotnym nauczyć się kochać i doświadczyć tego, że są kochani. Odkryjmy radość płynącą z umiejętnego wyrażania miłości i poczujmy się naprawdę kochani!

Każdy z nas obdarowany jest przez Boga pragnieniem pełnej i bezwarunkowej miłości. Nie będziemy w stanie jej wyrazić ani przyjąć, jeśli nie nauczymy się posługiwać językiem miłości. Książka opisuje sposób, w jaki ludzie o różnych typach osobowości okazują miłość innym. Istnieje pięć języków miłości: czas, afirmacja, prezenty, pomoc i dotyk.

W książce autor stara się zaspokoić potrzeby ludzi żyjących w stanie wolnym, posługując się przykładami zaczerpniętymi z życia, cytując anegdoty, których bogaty zbiór zebrał w ponad trzydziestoletniej pracy z samotnymi ludźmi. Wypróbowane zasady wyrażania i przyjmowania wyrazów bezwarunkowej miłości znajdują zastosowanie we wszystkich naszych relacjach z innymi ludźmi: z przyjaciółmi, współpracownikami, kolegami ze szkoły lub współlokatorami, niezależnie od naszego wieku, niezależnie od statusu człowieka.

GARY CHAPMAN jest autorem bestsellerów z cyklu Sztuka wyrażania miłości i szefem organizacji doradczej Marriage and Family Life Consultants, Inc. Wygłasza liczne odczyty na całym świecie, prowadzi również program radiowy nadawany przez ponad sto stacji radiowych.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Wciągająca książka, która skłania do pracy nad sobą, uczy dojrzałości a przy tym daje nadzieję na udany związek. Wszystko to na przykładach z życia wziętych.

autor opinii: BM

Bardzo dobra książka

Bardzo dobra książka, już to co w niej przeczytałam pomogło mi, a jeszcze nie zgłębiłam całej...

autor opinii: Monika Radziuk


Jedna z lepszych pozycji jaka czytałam, polecam każdemu, kto chce praktycznie dowiedzieć się, jakie formy wyrażania miłości pasują do różnych osób, polecam.

autor opinii: Lucyna

Świetna książka, szczerze polecam nie tylko dla singli.

autor opinii: Ania

bardzo dobra-nie tylko dla singli

Książka bardzo dobra, opisuje pięć języków miłości. Napisana z myślą o singlach,ale pomocna myślę również osobom będącym w związku. Polecam!

autor opinii: Karolina Zielińska

Myślę, że książka napisana jest bardzo prostym i dostępnym dla każdego językie, chociaż mnie osobiście bardziej odpowiadałaby treść bardziej kierowana do osób samotnych, tych, które nie mają dzieci i są już w wieku dobrze powyżej średniej..., ale treść bardzo wartościowa i świetnie się czyta...Dziękuję

autor opinii: Krystyna Robińska

Najprostsze jest niewidoczne dla oczu

Książka pokazuje genialnie proste sprawy... które są zbyt proste, aby ich samemu nie przeoczyć. Jedyne, co w niej irytuje, to ciągłe powoływanie się, przez podanie kompletnych danych wydawniczych, do innej - jednej i tej samej - książki tego autora. Poza tym - pozycja obowiązkowa.

autor opinii: Adam Drzewiecki

Co każdy singiel wiedzieć powinien?

Książka Chapmana jest niesamowita i prawdziwa. Po raz pierwszy dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak języki miłości. Dzięki temu mogłem zrozumieć lepiej siebie i wiele sytuacji, które działy się w moim życiu przez ostatnie pół roku (m.in. rozstanie z dziewczyną). Mogę tylko żałować, że tak późno ta książka wpadła mi w ręce.
Jeśli chcesz się rozwinąć w kwestii wyrażania miłości ta książka jest z pewnością dla Ciebie :-)

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Gary Chapman
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9778371462482
ID: 29180

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Sztuka wyrażania miłości. Poradnik dla singli Sztuka wyrażania miłości. Poradnik dla singli
19.00 zł
16.66 zł
Oszczędzasz 2.34 zł (12%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...