TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak poślubić właściwą osobę

Czy chciałbyś wiedzieć, czego powinieneś być świadomy, zanim wstąpisz w związek małżeński? Dzięki tej książce możesz się tego dowiedzieć.

Zanim zaplanujesz swój ślub, zaplanuj swoje małżeństwo.

Dr Gary Chapman, który zajął pierwsze miejsce na liście „New York Timesa” jako autor "Pięciu języków miłości", spędził trzydzieści pięć lat życia, doradzając parom małżonków i narzeczonych. W książce "Jak poślubić właściwą osobę" dzieli się tym, co on i pracujące z nim pary nauczyli się na podstawie swego doświadczenia. Powinieneś wiedzieć m.in.:

  • Że zakochanie nie jest wystarczającą podstawą do zbudowania udanego małżeństwa
  • Że romantyczna miłość ma dwa etapy (i jak je przejść)
  • Że obustronne spełnienie seksualne nie pojawia się automatycznie
  • Że osobowość ma ogromny wpływ na zachowanie

Wymagania w małżeństwie są wysokie, lecz nagroda za przygotowanie się do niego jest jeszcze większa. Bez względu na to, czy jesteś singlem czy pozostajesz w związku, ta książka może pomóc ci w rozwoju twojej relacji z drugą osobą i w podjęciu decyzji, czy jesteś gotowy na małżeństwo.

Jeśli jesteś zaręczony albo od niedawna po ślubie, pozwoli ci ona sprawdzić podstawy twojego związku i zdobyć umiejętności potrzebne do budowania szczęśliwego małżeństwa. Zastosuj praktyczne rady i przedyskutuj pomysły, szczerze dziel się swoimi refleksjami.

Książka ta została napisana po to, aby pomóc ci osiągnąć szczęście w małżeństwie. Ale nie poprzestańcie na przeczytaniu o doświadczeniach. Dzielcie się szczerze swoimi myślami i uczuciami, zachowując respekt dla swoich opinii, aby znaleźć realne rozwiązania dla waszych różnic. Im więcej zrobicie, mówi Chapman, tym lepiej przygotujecie się do swojego małżeństwa.

Gary Chapman jest autorem serii "Pięć języków miłości" oraz dyrektorem Marriage and Family Life Consultants, Inc. Podróżuje po całym świecie, prowadząc seminaria oraz programy radiowe w ponad 250 stacjach.

Dzień twojego ślubu jest zaledwie początkiem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Gary Chapman
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 204
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488567
ISBN: 9788363488567
ID: 370779

Zobacz również

Jak poślubić właściwą osobę
41.21 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...