TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Daj się odkryć. czyli jak przykuć jego uwagę

Ta książka to opowieść o Tobie - chrześcijance czekającej na mającego przybyć na białym koniu rycerza w lśniącej zbroi, która mieszka w dalekiej krainie, za górami, za lasami.

Brzmi znajomo? Jeśli nadal bezskutecznie szukasz „tego jedynego”, lub jeśli wolisz - „bratniej duszy”, koniecznie sięgnij po tę książkę. Zwłaszcza, jeśli powoli uświadamiasz sobie, że w Twoim życiu pragnienie bycia z mężczyzną to przekleństwo.

Autor tej książki to od lat znany na świecie ekspert w sprawach małżeńskich. Tym razem podjął się wręcz niemożliwego - postanowił odpowiedzieć na pytanie stawiane przez samotne kobiety: „Jak znaleźć dobrego męża?”.

Jak to zrobił? Zaczął od wysłuchania tysięcy historii o randkowaniu, które zakończyły się fiaskiem. Ale na tym nie koniec - z tych opowieści wyciągnął wnioski i na ich podstawie sformułował wyczerpujące rady, które powinny trafić zdecydowanie do każdej singielki.

Ta książka to doskonały poradnik, który pomoże Ci znaleźć PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ - czyli takiego, którego warto szukać. Daj się więc odkryć i przykuć uwagę wartościowego faceta!

Ale uwaga! Nie ma w tej książce owijania w bawełnę! Autor pisze prosto z mostu, ponieważ uważa, że jedyne, co może pomóc, to przyjęcie prawdy o sobie. Drogie Panie, nie czekajcie dłużej i przestańcie patrzeć na związek z mężczyzną przez niewłaściwe okulary!

Na stronicach tej książki dzielę się nagą prawdą o randkowaniu, narzeczeństwie i małżeństwie. To twarda prawda w stylu Jana Chrzciciela. Niektóre z was poczują przypływ energii i chęć podejścia do sprawy we właściwy sposób. Inne będą zdruzgotane, słysząc, że większość tego, czym nabito im głowę, to po prostu bzdury. Jeszcze inne będą wdzięczne… Znajdą się też takie, które zapragną mnie zgilotynować.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Mark Gungor
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 145x215
EAN: 9788378292470
ISBN: 9788378292470
ID: 410746

Zobacz również

Daj się odkryć. czyli jak przykuć jego uwagę
21.77 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...