TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pragnij a nie pożądaj. O miłości i seksualności raz jeszcze

Ocena:
(3 opinii)

Jak poradzić sobie z własną seksualnością? Co zrobić, by zakochanie dojrzało do miłości? Jak sprawić, by odmienność płci, różnice potrzeb i wrażliwości nie stały się nieprzezwyciężonymi trudnościami, ale ubogacały relacje miłości między kobietą i mężczyzną?

Mówiąc o meandrach relacji kobiety i mężczyzny, począwszy od prostych prawd na temat obojga, przez gąszcz problemów związanych z zakochaniem się i seksem, Jacek Pulikowski dochodzi do głębi tego, czym jest ich wzajemna miłość i odpowiedzialność.

Jacek Pulikowski – mąż, ojciec trojga dzieci, wykładowca Politechniki Poznańskiej oraz Studium Rodziny przy Wydziale Technologicznym UAM, zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin, autor wielu publikacji i książek o tematyce rodzinnej, mieszka w Poznaniu.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Warto posłuchać tego wykładu!

Treści w nim zawarte mogą ustrzec wiele kobiet, mężczyzn przed popełnieniem życiowych błędów! Doświadczenie autora potwierdza się w rzeczywistości! Polecam!

autor opinii: Wioleta Strządała

Kupiłam płyty z nadzieją, że moje nastoletnie córki zainteresują się nimi. Osobiście uważam, że Jacek Pulikowski prawdziwie i zgodnie z Bożym zamysłem a jednocześnie w sposób porywający porusza tematykę ludzkiej płciowości. Jego płyty spodobały się wszystkim. Każdy kto je kupi będzie zadowolony. Szczerze polecam.

autor opinii: Teresa

Jak zwykle

Jestem nieustająco fanem Pana Pulikowskiego i to zarówno tego co mówi jak również tego jak to robi. Za jego sprawą przeżyłem nieraz na własnej skórze względność czasu. Słuchając go na żywo nieraz przekonałem się, że np. po dwugodzinnej prelekcji wychodzi się w przekonaniu, że minęło pól godziny :-). Ponieważ zajmuję się przygotowaniem młodych do Sakramentalnego związku małżeńskiego w ramach Wieczorów dla Zakochanych treść wystąpień Pana Pulikowskiego jest zawsze bardzo cenna dla mnie. Pozdrawiam i wszystkich zachęcam do słuchania.

autor opinii: Janusz Mazurek

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rhetos
Autor: Jacek Pulikowski
EAN: 250000902203
ID: 395892

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pragnij a nie pożądaj. O miłości i seksualności raz jeszcze Pragnij a nie pożądaj. O miłości i seksualności raz jeszcze
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...