TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prezent dla Ukochanego

Relacja mąż–żona jest dla współmałżonków najważniejsza, ważniejsza niż wszystkie relacje międzyludzkie na świecie. Jest ona również wzorem relacji damsko-męskiej dla dzieci. Jest podstawą poczucia ich bezpieczeństwa . ~ Jacek Pulikowski z książki "Kto tu rządzi?"

Czego dziś potrzebuje mężczyzna, żeby być w pełni szczęśliwym? Nie są to ani pieniądze, ani najszybszy samochód, ani nawet wysokie stanowisko! On potrzebuje jednej, bardzo prostej rzeczy - odkrycia siebie - swojej tożsamości i drogi, którą będzie chciał kroczyć. Możesz pomóc Twojemu Ukochanemu odkryć to wszystko, wręczając Mu niezwykły prezent w zbliżającym się Dniu Świętego Walentego!

Jesteśmy przekonani, że On zasługuje w tym dniu na to, co najlepsze. Właśnie dla Niego spośród wielu wartościowych książek wybraliśmy te najlepsze, które pomogą Mu odkryć w życiu prawdziwe szczęście.

Choć na pierwszy rzut oka to tylko zwykłe pudełko, zdecydowanie do zwykłych nie należy. Dlaczego? Bo kryje w sobie coś, czego potrzebuje każdy mężczyzna, aby... poczuć się silnym i szczęśliwym!

Twój Ukochany znajdzie w środku:

  • Książkę "Tylko spokój może nas uratować", czyli zapis pełnych napięć, emocji i rozbieżności rozmów prowadzonych przez 3 zupełnie różne osobowości. To książka, która bawi, zmusza do refleksji, uczy i z całą pewnością nie pozostawia obojętnym;
  • Poradnik "Kto tu rządzi? " autorstwa Jacka Pulikowskiego, który pomoże Mu odnaleźć prawdziwą męską siłę w dzisiejszym świecie, a także pomoże odkryć jak unikać wyniszczających kłótni;
  • Praktyczną zakładkę do książki z inspirującym cytatem .

Zaufaj nam i podaruj swojemu Ukochanemu najlepszy z możliwych prezentów! Jednak dobre treści, jakie proponujemy w tym zestawie to nie wszystko! Całość została ręcznie, estetycznie zapakowana.


"Kto tu rządzi?" - Postaw na książkę, która zrewolucjonizuje Twoje relacje! Nie znajdziesz tu podręcznikowych regułek, lecz mnóstwo przydatnych rad, które zrodziły się w czasie wielu lat pracy z małżeństwami. Z pomocą idzie Jacek Pulikowski, który dzięki swoim licznym konferencjom pomógł już wielu parom odkryć nową jakość ich związku.

"Tylko spokój może nas uratować" - Trzy osobowości, trzej różni wiekiem mężczyźni, trzy różne drogi życiowe, trzej różni "ojcowie", a w centrum ich dyskusji: KOBIETA. Zapis pełnych napięć, burz, emocji, rozbieżności i konsensusów rozmów, jakie prowadził Paweł Królikowski - ojciec senior, Janek Królikowski - syn i... ojciec oraz ks. Marek Chrzanowski, czyli ojciec duchowy. Sprawdź, co każdy z nich ma do powiedzenia o życiu, kobietach i szczęściu. Książka, która bawi, zmusza do refleksji, uczy i z całą pewnością nie pozostawia obojętnym.

Dlaczego warto postawić na nasz box prezentowy? Ponieważ doskonale dobrany zestaw dla każdego współczesnego mężczyzny został stylowo zapakowany. Wyjątkowego charakteru dodaje mu karnet do samodzielnej personalizacji. Tak przygotowany przez nas zestaw to gotowy prezent. Wszystko, co będziesz musiała zrobić, to... rozpakować przesyłkę i wręczyć Ukochanemu upominek!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: pudełko
Wydawca: Rafael
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 240x160
EAN: 6664442225557
ID: 461846

Zobacz również

Prezent dla Ukochanego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...