TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Problemy bez ściemy. Tysiąc światów małolatów

Światy nastolatka i dorosłego potrafią być odległe o miliony lat świetlnych. Mimo to autor zdecydował się przekroczyć wrota świata ludzi młodych. Książka przeznaczona dla ludzi młodych i dla ich rodziców. Przed jednymi i drugimi odsłania nowe światy, prowadząc do zrozumienia, nawiązania i pogłębienia relacji.

Każdy rozdział książki składa się z trzech części: kilku słów na dany temat, materiału do przemyślenia i pytań, które pomagają czytelnikowi w refleksji. Książka porusza najistotniejsze, ale też najtrudniejsze i najbardziej problematyczne sprawy z życia młodych ludzi: narkotyki, marihuana, muzyka, bunt, subkultury, kwestia akceptacji przez rówieśników, wielkie masowe wakacyjne imprezy i koncerty, rozrywka, zranienia, negatywne emocje, załamania, kryzysy, depresja, media, sekty i zagrożenia wiary, uczucia, miłość, seks, relacje z rodzicami, konflikt pokoleń, patologie w rodzinie, wiara, modlitwa, relacja i życie z Bogiem.

O. Rafał Szymkowiak OFM Cap. od wielu lat pracuje z młodymi ludźmi z subkultur, zajmuje się profilaktyką uzależnień. Jest doktorem teologii, wykładowcą w WSD ojców kapucynów w Krakowie. Współorganizator Spotkania Młodych w Wołczynie i uczestnik Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej "Przystanek Jezus", duszpasterz młodzieży alternatywnej i akademickiej. Prowadzi rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży, jest autorem wielu książek.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Rafał Szymkowiak OFMCap
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375953916
ISBN: 978-83-7595-391-6
ID: 220468

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Problemy bez ściemy. Tysiąc światów małolatów Problemy bez ściemy. Tysiąc światów małolatów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...