TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odmień nastolatka w pięć dni. Jak nauczyć pyskatego i humorzastego nastolatka szacunku i odpowiedzialności

  • Czy pokój twego nastoletniego dziecka przypomina wysypisko śmieci?
  • Czy jego ulubionym sportem jest pyskowanie?
  • Czy jego standardową reakcją na twoje pytania jest burknięcie pod nosem?
  • Czy słuchawki przykleiły mu się na stałe do uszu, a kciuk do klawiatury komórki?
  • Czy jego wzrok wyraźnie sugeruje, że jesteś najgłupszym stworzeniem, jakie kiedykolwiek nosiła ziemia?

Jeśli tak, to Kevin Leman napisał tę książkę właśnie dla ciebie. Dowiesz się z niej, co zrobić, aby nastolatek w krótkim czasie przeszedł kompletną metamorfozę.

Dzięki zawartym tutaj radom nastawienie, zachowanie i charakter twego nastoletniego dziecka ulegną całkowitej zmianie. Co więcej, będzie to zmiana trwała.

Twoje dziecko stanie się odpowiedzialnym człowiekiem, potrafiącym dokonywać właściwych wyborów i pełnym szacunku, aktywnym członkiem waszej rodziny.

Dr Kevin Leman wykorzystał swoje niemal czterdziestoletnie doświadczenie: w tym zawodowe – jako psychologa klinicznego oraz osobiste – jako ojca piątki dzieci, jak również wiele historii zasłyszanych podczas swoich podróży i wystąpień.

To skuteczny, napisany z humorem poradnik dla każdego rodzica, który potrzebuje pomocy w wychowaniu nastolatka. W książce znajdziesz m.in. porady i rozwiązania na 75 najważniejszych pytań, jakie rodzice najczęściej zadają psychologom.

Dr Leman pokaże ci, jak wspierać nastolatka w burzliwym okresie dojrzewania, przeciwstawiać mu się, jeśli zajdzie taka potrzeba i zaopatrzyć go w cechy i umiejętności niezbędne w życiu.

Jeżeli myślicie, że gdy wasze dzieci wejdą w okres nastoletni, nie macie już na nie żadnego wpływu, jesteście w wielkim błędzie. Wciąż uczestniczycie w grze. Mało tego, bierzecie w niej udział w roli trenera, który podejmuje decyzje. Owszem, zegar tyka, a mecz miewa bardzo emocjonujące momenty, ale jeszcze się nie skończył.

Jesteście dopiero w trzecim kwartale waszego życia z dziećmi i wynik gry w dużym stopniu zależy od was. Jeżeli będziecie stosować się do zasad opisanych w tej książce, zdobędziecie autorytet u swoich dzieci, zyskacie ich szacunek, wskażecie im właściwy kierunek i będziecie wiedzieć, co i kiedy robić.

Fragment książki

Kevin Leman jest doktorem psychologii, autorem wielu bestsellerów na temat wychowania i relacji, m.in. wydanych przez Wydawnictwo eSPe "Odmień swoje dziecko do piątku", "Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć", "Ile znaczy mama" i "Ile znaczy tata", ojcem pięciorga dzieci.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Kevin Leman
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 342
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827034
ISBN: 9788374827034
ID: 326199

Zobacz również

Odmień nastolatka w pięć dni. Jak nauczyć pyskatego i humorzastego nastolatka szacunku i odpowiedzialności
28.91 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...