TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Proroctwo o Polsce

Ocena:
(7 opinii)

Ktoś powie, że ta książka już była...

Dla niektórych ten tytuł jest już dobrze znany: w końcu "Proroctwo o Polsce" ukazało się przed trzema laty i znalazło ponad 50 tys. nabywców. Kiedy jednak opowiadałem tu i ówdzie o przygotowywaniu "Ostatniego proroctwa o Polsce" - drugiej części tego tytułu - ze zdziwieniem słyszałem, że większość rozmówców nie zna opublikowanej przed kilku laty pierwszej części. Zachęcony przez przyjaciół zdecydowałem się przygotować nowe wydanie.

Nie jest to zwykłe wznowienie tytułu. To w jednej trzeciej zupełnie nowa książka. Dlatego nawet dla tych, którzy znają już treść "Proroctwa o Polsce" jej obecne wydanie z pewnością okaże się nowym doświadczeniem i interesującą lekturą.

Uaktualniony przewodnik po przyszłości Polski zawiera nowe refleksje, informacje i dane z lat 2010-2013. Nowa edycja została przygotowana jako pierwsza część dwutomowego wydania. "Proroctwo o Polsce" ma swój ciąg dalszy. Jest jeszcze "Ostatnie Proroctwo o Polsce".

Jesteśmy wyjątkowym krajem na Bożej mapie. Głosy z Nieba opowiadają o niezwykłej misji, jaką Polska ma odegrać w dziejach świata. To słowa krzepiące, tym bardziej że wypowiadają je ludzie święci. Wskazują nam miejsce, w którym dopełni się nasza historia.

Ale dróg do zrealizowania obietnicy jest kilka. Tylko jedna z nich jest wymarzona przez Boga. Na innych leży krew... Którą drogą pójdziemy? Decydujemy o tym sami. Już dziś...

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Ciekawe i to bardzo

Ciekawe i to bardzo. Przeczytaj sam/ sama albo i samo

autor opinii: L. Czarnowski

Proroctwa bliskie spełnienia

Te proroctwa spełniają się na naszych oczach. Pontyfikat Naszego Ojca Świętego jest tego najlepszym dowodem. Pozostaje mieć nadzieję, że Boże plany przekazane nam w tych proctwach, spełnią się do końca, a nowa prezydentura da początek dalszym dobrym przemianom w Narodzie, który też stanie na wysokości zadania powierzonego nam przez Stwórcę.

autor opinii: JP

bardzo dobra

Ta książka pozwala inaczej patrzeć na niektóre zdarzenia.
Bardzo polecam

autor opinii: Mateusz Chomicz

moja opinia o książce

czyta się to ciekawie z nadzieją ale to się ma nijak do rzeczywistości która nas otacza. to się też wcale nie zgadza z innymi objawieniami które właśnie czytam.

autor opinii: zibi

Przemyślenia

Ta pozycja daje wiele do myślenia i jest bardzo wartościowa.POLECAM.

autor opinii: Krzysztof Kuziemkowski

POZYTYWNA

Jest to książka napisana dla tych ,którzy chcą dowiedzieć się co czeka nasz kraj i co powinien zrobić naród polski żeby się zmienić i nie dać się szatanowi.Przedstawione są tu proroctwa i obietnice dane przez Boga dla Polski .Również można dowiedzieć się o tym co się wydarzyło i że nic nie dzieje się bez przyczyny.Polecam

autor opinii: Agnieszka Orzech

Warto przeczytać

Książka nie tylko opisuje treść proroctw, ale zawiera też próby ich interpretacji oraz jasny opis zadań, do jakich wzywani są ludzie, co jest według mnie największą wartością zawartą w tej lekturze.

autor opinii: Michał G.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fons Omnis
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788389342706
ISBN: 9788389342706
ID: 328329

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Proroctwo o Polsce Proroctwo o Polsce
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...