TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Proroctwo o Polsce

Ktoś powie, że ta książka już była...

Dla niektórych ten tytuł jest już dobrze znany: w końcu "Proroctwo o Polsce" ukazało się przed trzema laty i znalazło ponad 50 tys. nabywców. Kiedy jednak opowiadałem tu i ówdzie o przygotowywaniu "Ostatniego proroctwa o Polsce" - drugiej części tego tytułu - ze zdziwieniem słyszałem, że większość rozmówców nie zna opublikowanej przed kilku laty pierwszej części. Zachęcony przez przyjaciół zdecydowałem się przygotować nowe wydanie.

Nie jest to zwykłe wznowienie tytułu. To w jednej trzeciej zupełnie nowa książka. Dlatego nawet dla tych, którzy znają już treść "Proroctwa o Polsce" jej obecne wydanie z pewnością okaże się nowym doświadczeniem i interesującą lekturą.

Uaktualniony przewodnik po przyszłości Polski zawiera nowe refleksje, informacje i dane z lat 2010-2013. Nowa edycja została przygotowana jako pierwsza część dwutomowego wydania. "Proroctwo o Polsce" ma swój ciąg dalszy. Jest jeszcze "Ostatnie Proroctwo o Polsce".

Jesteśmy wyjątkowym krajem na Bożej mapie. Głosy z Nieba opowiadają o niezwykłej misji, jaką Polska ma odegrać w dziejach świata. To słowa krzepiące, tym bardziej że wypowiadają je ludzie święci. Wskazują nam miejsce, w którym dopełni się nasza historia.

Ale dróg do zrealizowania obietnicy jest kilka. Tylko jedna z nich jest wymarzona przez Boga. Na innych leży krew... Którą drogą pójdziemy? Decydujemy o tym sami. Już dziś...

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fons Omnis
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788389342706
ISBN: 9788389342706
ID: 328329

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Proroctwo o Polsce Proroctwo o Polsce
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...