TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prosta modlitwa która zmienia życie. Odkryj moc najważniejszej modlitwy św. Ignacego

Odkryj moc Bożej obecności

Często modlenie się przychodzi nam z dużą trudnością. Zwłaszcza jeśli przeżywamy je jako nudną, niezwiązaną z życiem formalność. Co by się jednak stało, gdybyś odkrył prostą modlitwę, która całkowicie to zmienia? Gdybyś odkrył modlitwę, która zmienia ciebie?

Jim Manney zaprasza do poznania modlitwy, która radykalnie odmieniła jego relację z Bogiem i sposób patrzenia na życie. Ta oparta na uważności metoda św. Ignacego sprawi, że lepiej zrozumiesz siebie i swoje emocje. Przede wszystkim jednak dostrzeżesz codzienną obecność Boga, który aktywnie działa w twoim życiu.

Jim Manney pracuje w wydawnictwie Loyola Press, jest redaktorem wielu książek poświęconych duchowości ignacjańskiej. Wraz z żoną i dziećmi mieszka w Michigan (USA).

Książki z serii AMDG to duchowość ignacjańska w zupełnie nowej odsłonie. Metody Ignacego Loyoli od 500 lat inspirują wierzących i niewierzących na całym świecie. Jego duchowość jest maksymalnie praktyczna i obejmuje wszystkie obszary życia: od poważnych życiowych decyzji po rutynę dnia codziennego. Poznaj nowe ignacjańskie propozycje wydawnictwa WAM, które pomogą Ci doświadczyć Boga we wszystkim.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Autor: Jim Manney
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 104
Wymiar [mm]: 176x123
EAN: 9788327714671
ISBN: 9788327714671
ID: 393233

Zobacz również

Prosta modlitwa która zmienia życie. Odkryj moc najważniejszej modlitwy św. Ignacego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...