TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwy do Ducha Świętego

Ocena:
(6 opinii)

Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie.

W niniejszej książce znajdziemy modlitwy do Ducha Świętego oparte na Słowie Bożym, zaczerpnięte z liturgii Kościoła i doświadczenia świętych.

Zaglądajmy do niej często i wołajmy o Ducha. Niech przychodzi, wypełniając najgłębsze zakamarki serca. Niech nas prowadzi, pomaga, pociesza, wzbudza gorliwość i pragnienie nieba.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Bardzo fajna książeczka

autor opinii: Agata

Tego sie nie spodziewalam

Tak jak w tytule nie spodziewałam się tak fantastycznej książeczki z Tyloma pięknymi modlitwami dla całej rodziny za tak m skierowana pieniądze

autor opinii: Anna Schiffer

Modlitwy do Ducha Świętego

ten modlitewnik powinien mieć każdy i to pod ręką - w torebce, na nocnym stoliku a najlepiej wszędzie. Podręczna fajna, bardzo przydatna.

autor opinii: Danuta Łuczuk

cenna pozycja

Wartościowa książka, dobre, cenne modlitwy pomagające w przypadku, gdy ktoś czuje potrzebę modlitwy do Ducha Świetego, a nie wie jak. Polecam.

autor opinii: Magda Skiba

Niedoceniony

Bardzo praktyczny modlitewnik do Ducha Świętego, chyba najbardziej niedocenianej osoby Trójcy Świętej. Zawiera dużo modlitw na podstawie Pisma Świętego ,z liturgii Kościoła, i garść porad na temat medytacji biblijnej o Duchu Świętym. To nasz Wspomożyciel i Pocieszyciel posłany Przez Ojca. On nam ukazuję Jezusa Boga żywego! Wzywajmy Go jak najczęściej. Przyjdź Duchu Święty, przyjdź!

autor opinii: Adam Sromecki

o Duchu świętym

warto czytać bo to nas umacnia w wierze a jeśli chodzi o dalsze nasze drogi to Bóg wie co robi poddajmy się Bogu a będzie nam tu na ziemi dobrze a u Boga- cudownie.Pozdrawiam.

autor opinii: MAŁGORZATA LINARD

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 105x150
EAN: 9788377971581
ISBN: 978-83-7797-158-1
ID: 258175

Zobacz również

Modlitwy do Ducha Świętego
6.95 zł
5.67 zł
Oszczędzasz 1.28 zł (18%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...