TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prostytutka idzie do nieba

Ile razy pomyślałeś sobie, że jesteś lepszym człowiekiem od innych? A może uważasz się za świętszego niż jesteś? Ale czy tak jest na pewno? Czy dobrym i prawym życiem zyskujesz pierwszeństwo w drodze do Nieba?

Zaprawdę, powiadam wam: Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego.

Mt 21,31b

Dlaczego Ewangelia jest tak kontrowersyjna? Dlaczego Jezus bardziej cenił celników i nierządnice niż “porządnych” ludzi? Czy jest to zachęta do grzeszenia? Dlaczego tak ciężko jest zrozumieć sens ewangelicznych słów?

Możesz teraz znaleźć odpowiedzi na te pytania! Przed Tobą książka o bardzo kontrowersyjnym tytule “Prostytutka idzie do nieba”.

Tytuł tej książki to tytuł jednego z kazań rekolekcjonisty, pedagoga i pisarza - ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskigo. Są i inne: "Czy mamy się bać Apokalipsy?", "Bóg chce, byśmy byli Kimś a nie bublem", "Przyjdź, Panie Jezu, ale jeszcze nie dzisiaj!", "Bóg nie trzyma rąk w kieszeniach", "Boga prawdopodobnie nie ma. Nie martw się i ciesz się życiem". W sumie 57 kazań i konferencji.

Niniejsze kazania nie są gotowcami na ambonę. Służą one raczej do czytania, inspiracji i ożywienia osobistej wiary. Gdyby czytając te teksty, próbować znaleźć w nich myśl przewodnią, to byłaby to konieczność budowania z Bogiem osobistej więzi, odrzucenia pozorów i pustego rytualizmu.

Ks. Zbigniew Paweł Maciejewski wygłosił te kazania w czasie swojej posługi w Mławie i Płocku. Długie lata znajdowały się one na blogu http://funawi.pl i tam zyskiwały pierwszych czytelników. Obecnie doczekały się wydania książkowego.

Sięgnij po książkę ks. Maciejewskiego, zaczerpnij inspirację i ożyw swoją wiarę!

Czytam, analizuję, zagłębiam się w każde słowo. Tematyka kazań jest w każdym z nas. Bo mamy jak każdy człowiek wiele ułomności. Ale kazania księdza dopingują do głębokiego zamyślenia nad swoimi słabościami, czynami, słowami i do poprawy naszego serca i naszej świadomości. Dziękuję księdzu serdecznie tym bardziej, iż kazania słyszałam na własne uszy w naszej Farze.

Jaga
Słowa ks. Zbigniewa Pawła Maciejewskiego są jak górski potok, zawsze czyste, świeże, orzeźwiające, dające życie. Można je czytać w nieskończoność i nigdy się nie znudzą, bo są z głębi serca i przeniknięte światłem Ewangelii.

ks. Czesław Walentowicz

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl.Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Natan
Autor: ks. Zbigniew P. Maciejewski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 247
EAN: 9788363875015
ISBN: 97883-63875015
ID: 445571

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Prostytutka idzie do nieba Prostytutka idzie do nieba
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...