TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przyjmijcie Ducha Świętego. Jak wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego

Książka „Przyjmijcie Ducha Świętego. Jak wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego” zawiera świadectwo posługi Ojca Pacyfika: rozważania o działaniu Ducha Świętego w sercach wiernych, modlitwy oraz poruszające świadectwa tych, którzy dzięki tym nabożeństwom otrzymali łaskę uzdrowienia fizycznego i duchowego.

Przyglądając się życiu postaci biblijnych – ludzi wybranych przez Boga – autor udowadnia, iż każdy z nas jest powołany do realnej wspólnoty z Bogiem. Jednak nie osiągniemy jej bez modlitwy.

Prawdziwa bowiem modlitwa nie jest umiejętnością, w której można się wyćwiczyć – to łaska ofiarowana nam przez Boga. Ojciec Pacyfik przekonuje, że aby rozmawiać z Bogiem, musimy przede wszystkim nauczyć się słuchać i otwierać na przemieniającą moc Ducha Świętego.

Również i dzisiaj Duch Święty odnawia Kościół, daje charyzmaty. Obecnie przeżywamy czas Nowej Ewangelizacji. W wielu miejscach kościoły stały się zbyt ciasne, aby pomieścić uczestników nabożeństw o uzdrowienie. Duch Święty dociera do głębi serca współczesnego człowieka, dokonuje jego duchowego odrodzenia do nowego życia, pociesza, uzdrawia i uwalnia. Świadczy o tym wielu już uzdrowionych.

O. Pacyfik Iwaszko

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Pacyfik Iwaszko OFM
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 385
Wymiar [mm]: 130x180
EAN: 9788361989615
ISBN: 9788361989615
ID: 200551

Zobacz również

Przyjmijcie Ducha Świętego. Jak wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego
25.00 zł
16.26 zł
Oszczędzasz 8.74 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...