TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przymierze miłosierdzia. Rozmowa z charyzmatycznymi kapłanami o. Antonello Cadeddu oraz o. Henrique Porcu przez których Bóg objawia swą moc

Rozmowa z charyzmatycznymi kapłanami o. Antonello Cadeddu oraz o. Henrique Porcu, przez których Bóg objawia swą moc

Charyzmatycy ojciec Antonello Cadeddu i ojciec Enrique Porcu ze Wspólnoty „Przymierze Miłosierdzia” są coraz bardziej znani nie tylko w Polsce.

W rozmowie z Agnieszką Gracz i Mieczysławem Pabisem opowiadają o darach Ducha Świętego – między innymi o spoczynku w Duchu Świętym i o darze języków – oraz o wyproszonych u Pana Boga łaskach i cudach.

Mówią też o swoim powołaniu i odkrywaniu drogi, którą wyznaczył im Pan.

Kapłani urzekli nas swoim ciepłem, humorem i głębią. Krok po kroku poznawaliśmy ich historię, która wypełniona jest cudownymi znakami z nieba. (…) pracują z młodzieżą, pośród ubogich w brazylijskich fawelach, ale też prowadzą rekolekcje ewangelizacyjne i charyzmatyczne, Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie dla osób świeckich, duchownych, grup charyzmatycznych wszędzie tam, gdzie są zapraszani. Przyjeżdżają często także do Polski. W różnych diecezjach naszego kraju prowadzą rekolekcje i spotkania.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Agnieszka Gracz, Mieczysław Pabis
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 143
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788375696820
ISBN: 9788375696820
ID: 315687

Zobacz również

Przymierze miłosierdzia. Rozmowa z charyzmatycznymi kapłanami o. Antonello Cadeddu oraz o. Henrique Porcu przez których Bóg objawia swą moc
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...