TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Relacyjne ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim

Prezentujemy wyjątkowy zbiór ćwiczeń na czas Adwentu i nie tylko! To doskonała ścieżka do odkrycia własnej tożsamości i wsparcia relacji z drugim człowiekiem, Bogiem i samym sobą! Zaproponowane tu ćwiczenia są aktualne przez cały rok, ponieważ dotyczą najważniejszych relacji naszego życia.

    Dzięki książce "Relacyjne ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim" dowiesz się:

  • Na czym polega szczęśliwe życie?
  • Po co człowiekowi marzenia?
  • Jak zaakceptować siebie?
  • Dokąd prowadzi Twoje życie?

Nie czekaj i zdecyduj się na to, aby uporządkować relacje ze sobą, z bliskimi i z tym Kimś, przez wielkie „K”! Dopiero wtedy szczęście zagości w Twoim życiu na stałe!

Ćwiczenia zebrane w tej książce zostały poprzedzone niepowtarzalnymi refleksjami ks. Jana Kaczkowskiego i wybranymi fragmentami Pisma Świętego. Zapewniamy, że to najlepsze połączenie w drodze do prawdziwego uwolnienia, szczęścia i życiowego spokoju!

"Relacyjne ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim" poprowadzą Cię przez analizę najważniejszych relacji Twojego życia, aby pomóc Ci je poprawić i czerpać z nich więcej satysfakcji.

Przejdźmy wspólnie te rekolekcje. Może Was zaskoczą? Adwent nazywany jest często „radosnym czasem oczekiwania”, ale - na litość boską - czy wszystko w Kościele musi być zawsze radosne? Czy nie może to być choć trochę wytężony czas poważnej refleksji, tęsknoty? I na taki właśnie czas - w skupieniu, w ciszy, w słuchaniu siebie i Boga Was zapraszam. Ks. Jan Kaczkowski

Informacje techniczne

Wydawca: Rób to co kochasz, RTCK
Autor: ks. Jan Kaczkowski, RTCK
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 92
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365927484
ISBN: 9788365927484
ID: 426940

Zobacz również

Relacyjne ćwiczenia z ks. Janem Kaczkowskim
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...