TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rocznica

Ocena:
(1 opinii)

Małżeństwo Richarda i Laury rozpada się. Ponieważ z roku na rok jest coraz gorzej, decydują się na rozwód. Richard nie może oprzeć się poczuciu porażki i swymi rozterkami dzieli się z ojcem. Otrzymuje od niego niezwykły prezent - intymne listy, jakie rodzice pisali do siebie z okazji kolejnych rocznic ślubu. Z zaskoczeniem odkrywa, że małżeństwo rodziców było zupełnie inne, niż mu się wydawało.

"Rocznica" to opowieść o namiętności i nadziei. Ukazuje wartość oddania drugiej osobie i tajemnicę udanego związku - małżeństwa na całe życie, pełnego żarliwego uczucia pomimo trudnych doświadczeń.

Michael A. Adamse - psycholog związany z Nova Southeastern University. Od 25 lat specjalizuje się w problematyce relacji międzyludzkich. Jako ekspert w dziedzinie psychologii bierze udział w programach radiowych i telewizyjnych. "Rocznica" - jego pierwsza powieść, wydana w roku 1998 - stała się podstawą scenariusza filmowego. Nakładem wydawnictwa WAM ukazała się także inna jego książka, "Psychiatra Boga".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Bardzo wartościowa książka. Potwierdza fakt, że nie trzeba być małżeństwem doskonałym, żeby być szczęśliwym.

autor opinii: Marta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Michael A. Adamse
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 180
Wymiar [mm]: 136x210
EAN: 9788375056839
ISBN: 9788375056839
ID: 185510

Zobacz również

Rocznica
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...