TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rut. Rodowód łaski

Ocena:
(1 opinii)

"Rodowód Łaski: Rut" to trzecia część fascynującej sagi o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa.

Choć bohaterki tej opowieści były kobietami starożytnego Wschodu, ich historie mają zastosowanie w naszym życiu, w trudnych kwestiach, z którymi zmagamy się we współczesnym świecie.

Kobiety te żyły na krawędzi. Miały odwagę. Podejmowały ryzyko. Dokonywały zaskakujących wyborów – i czasem popełniały ogromne błędy.

Nie były idealne, a mimo to Bóg posłużył się nimi w realizacji swego niezwykłego planu, którego celem było objawienie Chrystusa – Zbawiciela świata.

"Rodowód Łaski" to powieść historyczna, której ramy wyznacza Biblia. Budując na fundamencie Pisma Świętego, autorka stworzyła fabułę, dialogi, wewnętrzne motywacje bohaterów, a w niektórych przypadkach dodatkowe postacie.

Na końcu każdej z pięciu powieści znajduje się krótkie studium z pytaniami do refleksji i dyskusji, zachęcające do bliższego zapoznania się z losami bohaterek na kartach Biblii.

Wyrzekła się wszystkiego, nie oczekując niczego w zamian, lecz Bóg przewidział dla niej niezwykłą nagrodę.

Rut – jedna z pięciu zwykłych kobiet, które odegrały niezwykłą rolę w dziejach ludzkości. Jej imię zostało uwiecznione w najważniejszej genealogii świata – w „Rodowodzie Łaski”.

Francine Rivers jest wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m. in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2006 – autorką bestsellerów przetłumaczonych na wiele języków.

Kolejne części serii "Rodowód Łaski":

  • Tamar jest kobietą nadziei
  • Rachab jest kobietą wiary
  • Rut jest kobietą miłości
  • Batszeba jest kobietą, która poznała moc przebaczenia
  • Maria jest kobietą posłuszeństwa

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

RUT

Jak zwykle książka napisana przez Rivers dobra, ciekawa - warta polecenia. Jednak brak w sprzedażypozostałych tytułów tej serii.

autor opinii: Gabriela Cylok

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788361097440
ISBN: 9788361097440
ID: 304667

Zobacz również

Rut. Rodowód łaski
29.90 zł
21.96 zł
Oszczędzasz 7.94 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...