TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości (mp3)

Ocena:
(4 opinii)

Bestsellerowy poradnik o wychowaniu dzieci teraz w wersji audio. Ułatwienie dla rodziców, którzy podczas codziennych zajęć mogą zdobyć wiedzę, jak troszczyć się o swoje pociechy. Podróżując samochodem, robiąc porządki czy podczas spaceru możemy znaleźć odpowiedzi na wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci.

Jako rodzic każdego dnia zadajesz sobie wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci. Zdarza się, że bezradnie rozkładasz ręce lub wychodzisz z siebie, żeby osiągnąć upragnioną reakcję Twojej pociechy? Dlaczego Twoje dziecko Cię nie słucha?

Dzięki lekturze tej książki dowiesz się:

  • co robić, by Twoje dziecko Cię słuchało
  • jak stawiać granice, ale w takim wymiarze, by Twoje dziecko miało wolność
  • co robić, by Twoje dziecko przestrzegało zasad
  • kiedy być przyjacielem, a kiedy przewodnikiem dla swoich dzieci
  • jak traktować dzieci w rodzinie wielodzietnej
  • jak przekazywać dzieciom katolickie wartości i jak być ich przewodnikiem w wierze

Sięgnij po tę książkę już dziś, aby stać się lepszym rodzicem i nauczyć się przekazywać dzieciom dobre wartości.

Monika i Marcin Gajdowie są terapeutami na co dzień pomagającymi setkom rodziców w rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Ich książka jest nie tylko wytłumaczeniem przyczyn najczęstszych problemów z dziećmi, ale przede wszystkim poradnikiem, jak się zachować, co zrobić, jak ukierunkować swoje myślenie, co zmienić, jak przekazać dzieciom wartości oraz wiarę.

Kiedy poproszony przez Gajdów, przeczytałem maszynopis książki "Rodzice w akcji", wysłałem do nich smsa: To materiał na bestseller! Dlaczego? Ta książka dojrzale łączy cztery rodzaje doświadczeń: rodziców, małżonków, chrześcijan i terapeutów rodzinnych. Każde z tych doświadczeń ma dużą siłę przekonywania, ponieważ zabierają głos ludzie dojrzali.

Monika i Marcin przeszli wspólnie długą i intensywną drogę: będąc razem jako rodzina, obserwując, wzajemnie się wspierając, popełniając błędy, czytając i modląc się. Zapis tej podróży jest fascynujący. Mądrość, którą się dzielą, ma jeszcze tę właściwość, że jest pełna pogody. Dzięki tej książce nie tylko dzieci nie stracą ducha, ale i sami rodzice, którzy są niekiedy na granicy rozpaczy, obserwując swe wychowawcze porażki.

O. Wojciech Jędrzejewski OP
Dominikański Ośrodek Kaznodziejski

Zobacz również książkę "Rodzice w akcji" w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Super pomoc dla rodziców

Ostatnio polubiłam wręcz audiobooki i doceniłam ich uniwersalność- można przy nich robić coś jeszcze, a gdy zajdzie potrzeba posłuchać od nowa i od nowa. Ta pozycja jest prawdziwym kompendium- do przestudiowania przez każdego rodzica. W sposób humorystyczny odsłania nasze- jako rodziców- słabe strony, i daje konkretne, choć niełatwe rozwiązania. Po każdym dużym rozdziale są ćwiczenia do przerobienia. Autorzy zachęcają do powolnego "przerabiania" poszczególnych rozdziałów i ich wdrażania w życie. Bardzo dobra pozycja,POLECAM

autor opinii: Ewa Spieczny

Polecam!!

W tej ksiazce jest wszystko! Odpowiedz na 99% moich pytań! Wspaniala! Najpierw przesluchalam, potem dokupilam ksiazke aby wracać do niej i przetlumaczyc aby i mój maz mogl sie dowiedziec tyle wspanialych rzeczy...

autor opinii: Monika

M. i M. Gajdowie „Rodzice w akcji”

Książka M i M. Gajdów „Rodzice w akcji” jest wspaniała. W jasny, konkretny sposób tłumaczy zarówno zachowanie dzieci w różnym wieku, jak i sposoby na radzenie sobie WSPOLNIE z różnymi problemami. Ponieważ nie zawsze mam czas na czytanie książek, a warto utrwalać pewne pomysły, dlatego oprócz książki zamówiłam audiobook.
Polecam obie pozycje wszystkim rodzicom ( pracuję w szkole jako wychowawca – nauczyciel – logopeda). Zaczęłam wykorzystywać niektóre pomysły w rozmowach (poradach) z rodzicami, ale od razu informowałam, że przeczytanie całej książki w przystępny sposób da im głębsze zrozumienie relacji między nimi, a dziećmi. Oczywiście, jeżeli Rodzicom zależy na dzieciach i rodzinie.

autor opinii: Iwona S.

Rewelacyjna dla zabieganych

Książkę pod tym samym tytułem przeczytałam już wcześniej ale jak tylko zobaczyłam że dostępna jest wersja mp3 kupiłam ją bez zastanowienia . Idealny poradnik dla rodziców ,a forma słuchowiska pozwala chłonąć treść nie odrywając się od codziennych zajęć .Jestem mamą czwórki dzieci i zawarte w poradniku porady są mi bardzo przydatne :) POLECAM wszystkim rodzicom , jeden z najlepszych , o ile nie najlepszy z poradników jakie do tej pory czytałam.

autor opinii: margaretka77

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Monika Gajda, Marcin Gajda
Rok wydania: 2013
EAN: 9788377971727
ID: 261112

Zobacz również

Rodzice w akcji. Jak przekazywać dzieciom wartości (mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...