TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Romans, zdrada i co dalej?

Ocena:
(2 opinii)

Liczba rozwodów w Polsce wciąż rośnie. Co czwarta sprawa rozwodowa wnoszona jest z powodu niewierności małżeńskiej. Choć oficjalnie podany powód nie zawsze pokrywa się z rzeczywistymi przyczynami, problem zdrady dotyka na pewno ogromną liczbę par małżeńskich.

Jerzy Grzybowski wskazuje na to, że zdrada jest przede wszystkim skutkiem narastającego przez dłuższy czas kryzysu w małżeństwie i proponuje drogi uzdrowienia relacji, zanim kryzys osiągnie swoje apogeum. Drugi plan tej książki, nie mniej istotny, stanowią osobiste doświadczenia małżeństw po zdradzie. Świadectwa te mogą pomóc w odpowiedzi na pytanie, jak uratować małżeństwo po tak traumatycznym przeżyciu.

JERZY GRZYBOWSKI ur. 1950, dr geografii, współzałożyciel i moderator ruchu Spotkania Małżeńskie. Program Spotkań Małżeńskich opiera się na idei wypracowanej przez ruch znany w Europie Zachodniej i Ameryce pod nazwą Marriage Encounter. W Polsce ruch Spotkań Małżeńskich (www.spotkaniamalzenskie.pl) istnieje od 1977 r. Podstawową formą pracy są trzydniowe zamknięte rekolekcje. Jerzy Grzybowski jest żonaty, ma dwie córki, mieszka w Warszawie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

opinia

Polecam,przeczytałam ja i mój mąż,który mnie zdradził i wyprowadził się do kochanki- książka pozwoliła mu na refleksje, mnie także. w momencie kiedy świat się wali i brak siły by oddychać to tę pozycję przeczytałam i polecam

autor opinii: Ela

bardzo fajnie czyta się tą książkę trafna konkretna, potrafi dać do myślenia i daje nadzieję że każde małżeństwo da sie uratować fajnie opisane są charaktery osóbowości,

autor opinii: Marlena Reszka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Jerzy Grzybowski
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 148
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788370336905
ISBN: 9788370336905
ID: 127614

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Romans, zdrada i co dalej? Romans, zdrada i co dalej?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...