TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Różaniec. Potężna broń na trudne czasy

Różaniec jest potężną modlitwą, która zaprasza nas do kontemplacji życia Jezusa oczami Jego Matki. Pozwala uświęcić pozornie bezczynne chwile naszej codzienności. Autorka, powołując się między innymi na słowa Jana Pawła II, Ludwika Grignion de Montforta, Fultona J. Sheena czy Bartolo Longo, szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego właśnie teraz warto sięgnąć po Różaniec, który jest największą bronią w zmaganiu się z panującym zamętem.

Gretchen R. Crowe jest redaktorem naczelnym Our Sunday Visitor Newsweekly - jedynego ogólnokrajowego tygodnika katolickiego w Stanach Zjednoczonych.

To książka konieczna w czasach, w których żyjemy. Różaniec jest nam potrzebny w ostatecznej walce o wytrwanie w wierze, gdzie każdy za odmawianie różańca może być wyśmiany, opluty, a nawet pobity. A przecież różaniec to potężna broń, dzięki której przetrwałem mój wypadek i wszelkie inne załamania. Trzymając różaniec w dłoniach, nie damy się zwieść, wytrwamy w Kościele, którego trzeba się trzymać do końca swoich dni.

ks. Marek Bałwas, rekolekcjonista

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Gretchen Crowe
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788366061996
ISBN: 9788366061996
ID: 451892

Zobacz również

Różaniec. Potężna broń na trudne czasy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...