TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z moim Panem. Tom IV

Ocena:
(3 opinii)

„Rozmowy z moim Panem” – są świadectwem serdecznego, osobistego dialogu Jezusa z autorką. Zarazem stanowią pomoc dla każdego, kto pragnie stać się uczniem Jezusa dzisiaj, wypełniając Jego pragnienia i żyjąc chwila po chwili w Jego miłującej obecności.

„Rozmowy z moim Panem", z których korzystam od kilku lat, są dla mnie cenną pomocą w codziennym rozważaniu słowa Bożego i pracy duszpasterskiej. Przychodzi na myśl określenie św. Jana od Krzyża "Słowa światła i miłości". Z "Rozmów" czerpię wiele światła i Bożej miłości. Myślę, że każdy, kto będzie je czytał, znajdzie w nich mądre wskazówki oraz krzepiącą miłość w codziennej duchowej drodze.

Do zapisków "Rozmów z moim Panem" można odnieść jakże aktualną sentencję św. Jana od Krzyża: "Bóg zawsze objawiał przed ludźmi skarby mądrości i ducha, lecz teraz gdy zło coraz bardziej odsłania swoje oblicze, On objawia je ze szczególną obfitością".

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra

Książka dobrze oprawiona i bardzo czytelny nadruk- zgodna z opisem. Szybkie wysłanie książki do klienta . Polecam czytelnikom kupowania z firmy Tolle.pl

autor opinii: Maria Zielińska

Wyjątkowa pozycja na półce...

książę zamówiłam dla mojej mamy. jest to wyjątkowa pozycja, można ją czytać nawet na wyrywki, każdego dnia otworzyć książę na wybranej losowo stronie i przeczytać, co dziś mówi do mnie Pan... Serdecznie polecam! Mama jest zachwycona! :)

autor opinii: Paulina S***

JUSTYNA

zakupilam w tolle.pl kolejna czesc 'rozmow z moim panem' tom 3. bardzo mi pomaga w prawdzie znaqlam te ksiazke w innej ,niebieskiej okladce jaka znalam wczesniej ,jednak do mnie dotarla żółta ,chyba w nowej wersji ,ale zadanie spelnia idealnie zawsze , gdy mi zle,nie wiem co robic siegam po nia i wiem gdzie isc,i wiem ze ide dobrze:) polecam goraco te ksiazke.

autor opinii: justyna m

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: s. Teresa Chomieniec MSC
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 476
EAN: 9788360447154
ISBN: 978-83-60447-15-4
ID: 445581

Zobacz również

Rozmowy z moim Panem. Tom IV
44.25 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...