TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Abraham. Niezwykła podróż wiary pewnego nomady

Poznaj "ojca wiary"

Mamy dla Ciebie opowieść o Abrahamie – biblijnym patriarsze i jego niezwykłej przyjaźni z Bogiem. To właśnie ta relacja stała się punktem przełomowym w dziejach ludzkości. Sprawdź czemu tak było i czego w dzisiejszym świecie możemy się od niego nauczyć!

Tęsknota za obietnicą Boga wciąż zaprzątała wszystkie jego myśli, niemniej poddał się wreszcie wszechwiedzącej i nieulegającej jego zachciankom Bożej opiece. Podczas następnego spotkania z Panem nie zadawał żadnych pytań i nie uskarżał się na długie czekanie. Po prostu „padł na oblicze” (Rdz 17,3) przed swym Boskim Przyjacielem. fragment książki

Charles R. Swindoll przedstawia barwny portret człowieka wielkiej wiary, który wyprzedził swoje czasy i pod wieloma względami był podobny do nas – tak w chwilach tryumfu, jak i słabości.

Ta książka to wielowymiarowa biografia, a jednocześnie praktyczny przewodnik zachęcający współczesnego czytelnika do codziennej wędrówki ze Stwórcą śladami starożytnego „ojca wiary”. Może ona również zainspirować do ufnego zawierzenia Bogu także w XXI wieku.

Charles R. Swindoll – autor bestsellerowych książek o życiu chrześcijańskim i nauczyciel biblijny uznawany za jednego z najbardziej wpływowych amerykańskich kaznodziejów ostatniego półwiecza.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Charles R. Swindoll
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 151x227
EAN: 9788361097648
ISBN: 9788361097648
ID: 402556

Zobacz również

Abraham. Niezwykła podróż wiary pewnego nomady
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...