TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij!

Ksiądz Dolindo Ruotolo urodził się w wigilię uroczystości Matki Bożej Różańcowej, nieprzypadkowo więc różaniec stał się najbliższą jego sercu modlitwą.


Znany milionom wiernych akt zawierzenia "Jezu, Ty się tym zajmij" zazwyczaj nie stanowił dla niego oddzielnej modlitwy, lecz integralną część różańca, który odmawiał wielokrotnie w ciągu dnia. Przekonywał, że właśnie przez serce Maryi najszybciej dotrzeć można do Jej Syna. Sam zwracał się do Niej jak do mamy, czule prosząc Ją o pomoc w najbardziej dramatycznych chwilach, których w jego naznaczonym cierpieniem życiu nie brakowało.


W spokojnym odmawianiu kolejnych dziesiątek różańca i w głębokim namyśle nad tajemnicami życia Chrystusa widział też ratunek dla pogrążonych w hałasie i zamęcie współczesnego świata rodzin.


Oparte na doświadczeniach i przemyśleniach tego wyjątkowego kapłana i mistyka rozważania modlitwy różańcowej to znakomita inspiracja do tego, by każdego dnia na chwilę oderwać się od trosk i zgiełku codzienności i w prawdziwym spokoju serca za pośrednictwem Maryi oddać swoje myśli Jezusowi.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Krzysztof Nowakowski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374829243
ISBN: 9788374829243
ID: 416803

Zobacz również

Rozważania różańcowe z księdzem Dolindo. Maryjo, Ty się tym zajmij!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...