TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sankofa. Nie zmarnuj życia

Ocena:
(1 opinii)

Tytułowa Sankofa to aforyzm z Afryki, który oznacza mitycznego ptaka patrzącego w przeszłość po to, żeby ją zrozumieć i ruszyć ku przyszłości. Warto przypomnieć sobie, skąd idziemy, kto nam towarzyszył, czego dokonaliśmy, a co nam nie wyszło. Dzięki temu możemy w pełni przeżywać teraźniejszość i z nadzieją odkrywać przyszłość.

Książka jest rozmową… o życiu, a proste pytania i proste odpowiedzi ułożyły się autorom w opowieść o tym, jak go nie zmarnować. Skomplikowany świat „ja”, uczucia, powołanie, duchowość, miłość, poczucie winy, komunikacja, konflikt i psychoterapia to kolejne punkty na mapie tej wędrówki.

Dzięki wielości form ta książka jest kolorowa. Autorzy odwołują się w niej do swoich przeżyć i osobistych historii, a rysunki, krótkie opowieści i maile wprowadzają w kolejne rozdziały. Czasem opowiadają również… bajki. Ta różnobarwność bierze się też stąd, że rozmowa toczy się między zakonnikiem i księdzem, a żoną i mamą.

On żyje w klasztorze, ona w rodzinie. On interesuje się psychologią, a ona literaturą. Mają jednak wiele wspólnego – fascynację wiarą, ciekawość świata, pasję uczenia. Nade wszystko jednak – lubią rozmawiać.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jedyna w swoim rodzaju

Książka w formie rozmowy potwierdza najlepszą, najkrótszą drogę do samopoznania siebie i życia w pełni.Człowiek doświadczający rozwoju równolegle na dwóch płaszczyznach duchowej i psychicznej doświadczy wolności. Osobiście podzielam pogląd autorów i polecam każdej osobie która szuka droi do życia w pełni. Ta książka doskonale to pokazuje.

autor opinii: Monika

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: W Drodze
Autor: Tomasz Gaj, Magdalena Pajkowska
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788379061204
ISBN: 9788379061204
ID: 385255

Zobacz również

Sankofa. Nie zmarnuj życia
32.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...