TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sekret ocalenia

Nieznany, sensacyjny epizod związany z ocaleniem Jana Pawła II z zamachu staje się pretekstem dla polskiego dziennikarza do rozpoczęcia fascynującego śledztwa. Jednak to nie polityczne kulisy wydarzenia są w centrum jego dociekań. Znacznie bardziej intrygujące okazuje się pytanie: kto i jak w rocznicę objawień fatimskich ocalił Papieża przed pewną śmiercią?

Czy to możliwe, że miała w tym swój udział pewna włoska augustianka, mistyczka i duchowa córka Ojca Pio? Czy to właśnie ona była tą zakonnicą, o której sam zamachowiec powiedział, że powstrzymała go przed kolejnym strzałem? Dlaczego nikt inny nie zauważył jej na placu św. Piotra, a policji nie udało się jej znaleźć? Jakie tajemnice kryło bogate życie siostry Rity Montelli?

Znakomicie, żywo, w reporterskim stylu napisana książka z gatunku tych, których nie sposób odłożyć przed przeczytaniem ostatniej strony.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

W dowod milosci

Na dowod milosci do Boga do bliskich i do wlasnej rodziny autor podejmuje trudny temat ale gratuluje mu szczerze bardzo ladnie prowadzi czytelnka ukazujac to co dla naszego pokolenia bylo trudne i do zrozumienia i do zaakceptowania.#zamach na zycie Papieza#.Moje pokolenie wychowane w okresie ciemnoty z zakrecona historia teraz zyjemy od nowa od nowa piszemy swoje historie i tylko czasami zal tamtych chwil w mlodosci., bo mozna bylo zycie przezyc z wieksza wiara.

autor opinii: Maria Dobrzanska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Henryk Bejda
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788375691757
ISBN: 9788375691757
ID: 171709

Zobacz również

Sekret ocalenia
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...