TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego

Ocena:
(5 opinii)

Uzdrowienie wewnętrzne jest jednym z fundamentalnych procesów, jakie muszą zajść w człowieku, aby mógł podążać ku dojrzałej wierze. W nowych wspólnotach religijnych, zwłaszcza tych, które wyrosły z doświadczenia Odnowy Charyzmatycznej, przejście tego procesu następuje zazwyczaj w początkowej fazie formacji.

Oddawany do Twoich rąk podręcznik formacyjny Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego pomoże Ci zobaczyć przestrzenie Twojego życia, potrzebujące w szczególny sposób dotyku Bożego Miłosierdzia i Jego uzdrowieńczej mocy. Odważne zapraszanie Boga w sfery Twoich zranień umożliwi Ci przeżycie prawdziwego uzdrowienia wewnętrznego.

Rozważania rozpoczynają się od przedstawienia istoty uzdrowienia wewnętrznego i przejścia tego procesu przez wszystkie etapy życia, począwszy od okresu prenatalnego, po chwilę obecną. Następne tygodnie poświęcone są zagadnieniom związanym z akceptacją siebie oraz poczuciem odrzucenia, krzywdy i niższości.

Dalsze rozważania przeprowadzą Cię przez doświadczenie życiowych ucieczek i wzięcie odpowiedzialności za własne życie, a następnie doświadczenie przebaczenia i uzdrowienia międzypokoleniowego.

Kolejnym ważnym etapem tego seminarium będą zagadnienia związane z uzdrowieniem emocjonalnym, wolnością wewnętrzną, ludzkimi dekalogami, uzdrowieniem z buntu oraz uzdrowieniem z własnego pomysłu na życie.

Ostatnim etapem drogi uzdrowienia będzie uzdrowienie mowy i życie w prawdzie. Na koniec zostaniesz zaproszony do osobistego spotkania ze Słowem, które uzdrawia.

Jednak ten tydzień - Słowo, które uzdrawia - można przerobić w każdym momencie trwania seminarium, w zależności od potrzeby.

Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego trwa 14 tygodni i zawiera zasadniczo sześć medytacji na każdy z nich. Po tekście rozważania, w skład którego wchodzą zarówno fragmenty Słowa Bożego, jak i wiedza z dziedziny psychologii, znajduje się miejsce na notatki, w którym możesz zapisać to, co Bóg pozwolił Ci odkryć przez te rozważania.

Przed każdym tygodniem znajduje się tekst wprowadzający, w którym zaznaczono, na co w danym tygodniu trzeba zwrócić uwagę i jaki cel chcemy osiągnąć.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Wspaniała

Bardzo dobra "duchowo" książka
Polecam każdemu kto pragnie uzdrowienia za pomocą Jezusa- Lekarza Dusz i ciał. Codzienne medytacje pomagają w przeżyciu każdego dnia ze Słowem Bożym.

autor opinii: Sebastian

pozytywna

Bardzo dziękuję za dostarczone książki wraz z książką gratisową :D Przesyłka super!

autor opinii: Marcin Modrzyński

Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego

Ta książka jest do modlitwy,a nie do czytania,do modlitwy uzdrowienia swojego życia , rozważań i rozmyślań.Jeśli chcesz być bliżej Boga to ta książka jest dla Ciebie więc rozważaj i zmieniaj swoje życie na szczęśliwsze,gdyż Pan Jezus chce cię uzdrowić.

autor opinii: Stanisława

Podręcznik SUW

Bardzo dobry podręcznik do pracy grupowej jak i indywidualnej

autor opinii: Dorota Sielska

Dotyka sumienia i pomaga przeżyć uzdrowienie.

To nie jest książka taka do przeczytania. I tyle. Tej ksiązki w ogóle się nie czyta. Tą książką się modli o uzdrowienie swojego życia. Ta książka to głębokie rozważania i modlitwy z przyglądaniem się samemu sobie w lustrze sumienia przed Bogiem. Jestem szczęśliwa, że mam taką wspaniałą książkę. Polecam każdemu, kto chce zmienic swoje życie - czyli je uzdrowić.

autor opinii: Ania

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Michał Zborowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 320
EAN: 9788370319038
ISBN: 978-83-7031-903-8
ID: 445268

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego Seminarium Uzdrowienia Wewnętrznego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...