TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Siedem grzechów głównych. O starych sprawach po nowemu

Ocena:
(4 opinii)

Ta książka jest przede wszystkim podręcznikiem wewnętrznego wyzwolenia. Jeżeli nigdy nie dodawałeś sobie trzy razy deseru z bezy polanej gorącą czekoladą; nigdy nie poczułeś, jak złość podchodzi ci do gardła albo spala cię pożądanie na widok darów natury, które otrzymują inni; nigdy nie poczułeś zazdrości; nigdy nie chciałeś mieć więcej pieniędzy, trochę więcej, tylko trochę; nigdy nie wybrałeś wieczornego oglądania telewizji zamiast modlitwy – niestety, ta książka nie jest dla ciebie.

Szczerze gratulujemy: jesteś doskonały albo prawie doskonały. Ale nie wyrzucaj tej książki! Podaruj ją komuś, przecież nie jesteś egoistą. Daj ją niedoskonałym ludziom, którzy cię otaczają.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

zachęcam :)

Książka, którą polecam szczególnie tym którzy uważają, że wiedzą co to są grzechy główne. Po jej przeczytaniu uznałam, że moje wyobrażenie o tych 7 było co najmniej skromne. Lektura pomaga zmierzyć się z samym sobą i odnaleźć "swój" grzech główny , który zalega w naszym życiu niczym pleśń na chlebie, przez co psuje jego smak.

autor opinii: Irena

Pozytywna

Szybka dostawa, informowanie mailem - jestem bardzo zadowolona

autor opinii: Mariola Mucha

opinia

Jako katecheta i duszpasterz z ogromnym zainteresowanie wziąłem do ręki książkę o 7 grzechach głównych. Przydaje się zwłaszcza w pracy z młodymi ludźmi. Choć warto ją przeczytać także dlatego, że pomaga każdemu człowiekowi przyjrzeć się swojemu wnętrzu i uporządkować je choć trochę.

autor opinii: ks. Sebastian

Dobra książka, polecam każdemu, kto chce pójść dalej w rozwoju duchowym wykorzystując nowe spojrzenie na problem 7 grzechów.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: Pascal Ide, Luc Adrian
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 272
EAN: 9788370317959
ISBN: 978-83-7031-795-9
ID: 445181

Zobacz również

Siedem grzechów głównych. O starych sprawach po nowemu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...