TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Siostra Józefa Menendez. Stygmaty, ofiara, wizje i orędzia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Świat nie zna Miłosierdzia mojego Serca! Chcę posłużyć się tobą, abyś zapoznała go z nim!... Chcę, aby moja miłość była słońcem, które oświetla i ciepłem, które ogrzewa dusze. Dlatego pragnę, aby moje słowa zostały poznane... Wszystkie będą drukowane, czytane i głoszone, obdarzę je specjalną łaską, aby oświecały i przemieniały dusze.

Jezus do siostry Józefy Menendez

Książka przedstawia postać, mistyczne doświadczenia i objawienia udzielone Służebnicy Bożej, siostrze Józefie Menendez, hiszpańskiej zakonnicy zmarłej w 1923 roku, obdarzonej stygmatami i doświadczającej nadprzyrodzonych wizji. W czasie tych wizji otrzymała od Pana Jezusa orędzia, w których ukazał On swoje Najświętsze Serce jako jedyny ratunek dla człowieka.

Siostra Józefa była 15 lat starsza od siostry Faustyny Kowalskiej i swoją misją szerzenia kultu Serca Jezusowego niejako poprzedziła wielkie orędzie Miłosierdzia Bożego. Podobnie jak polska święta, również siostra Menendez swoje wizje i doświadczenia mistyczne spisywała na wyraźne życzenie matki przełożonej i samego Jezusa. Podobnie też jak siostra Faustyna zmarła w wieku 33 lat.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Vincenzo Speziale
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 120x190
EAN: 9788378647256
ISBN: 978-83-7864-725-6
ID: 382743

Zobacz również

Siostra Józefa Menendez. Stygmaty, ofiara, wizje i orędzia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...