TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Słowo, które uzdrawia

Portale internetowe, radio, telewizja, telefony, newsy, rady, wypowiedzi, komentarze... Wśród potoku słów, gonitwy za karierą, sukcesem i szczęściem, Jezus Chrystus, wcielone Słowo Ojca, chce wejść w życie współczesnego człowieka, by wypowiedzieć Słowo, które uzdrawia - Słowo, które daje życie w obfitości.

Jeżeli tylko Mu na to pozwalamy, ma tę samą moc, co 2000 tysiące lat temu, ponieważ Jezus także dziś pragnie leczyć choroby ludzkiego życia lekarstwem Ewangelii.

Niniejsza publikacja jest zapisem doświadczenia posługi głoszenia słowa, którą Pan chce wciąż potwierdzać znakami, o czym powiedział Apostołom, gdy dał im nakaz głoszenia Ewangelii aż po krańce świata (por. Mk 16,15-18).

Lektura książki ukazuje, że prawdziwe uzdrowienie nie polega tylko na uleczeniu fizycznych cierpień i dolegliwości, lecz na osiągnięciu pełni życia - w sferze umysłu, ciała, ducha, relacji... Jezus naprawdę żyje i działa pośród nas. Wciąż ten sam: kocha, współczuje i pochyla się nad ludzką nędzą.

Pogłębione rozważania fragmentów Pisma Świętego zawierają także poruszające świadectwa osób, które same doświadczyły uzdrawiającej mocy Słowa w poszczególnych przestrzeniach swojego życia. Jezus pragnie przyjść także do Ciebie ze swoim uzdrowieniem i błogosławieństwem.

Ks. Krzysztof Kralka SAC - pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Urodził się 5 listopada 1980 r. w Kielcach. Studiował historię na Akademii Świętokrzyskiej. Po doświadczeniu nawrócenia w 2002 r. wstąpił do Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego, w którym w 2009 r. przyjął święcenia kapłańskie. Pracuje w Lublinie. Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, zespołu "Razem za Jezusem" oraz Moderatorem Generalnym Wspólnoty "Przyjaciele Oblubieńca". Jego Msze i kazania, a zwłaszcza wieczory uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie gromadzą rzesze ludzi. Autor książek: „Sposób na niebo”, „Drogowskazy miłości”, „Drogowskazy wiary”, „Wypłyń na głębię ze św. Wincentym Pallottim”, „Prawda - wolność - życie”, „Most na drugi brzeg”.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 264
EAN: 9798370319397
ISBN: 979-83-7031-939-7
ID: 445496

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Słowo, które uzdrawia Słowo, które uzdrawia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...