TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Wypłyń na głębię ze św. Wincentym Pallottim

Ta książka jest zaproszeniem do "rejsu na głębię" ze świętym Wincentym Pallottim. Święte wartości i bliskość Boga z pewnością pomogą nam wszystkim odnaleźć pokój, którego szukamy. Każdego tygodnia będziesz miał okazję pięciokrotnie spotkać się z "kapitanem" Jezusem i porozmawiać z nim o Twojej wierze.

W swym "dzienniku pokładowym" znajdziesz fragmenty pism "oficera" Wincentego oraz Słowo Boże i miejsce na notatki. Gościem specjalnym rejsu będzie Apostoł Narodów - nasz oficer "w swoim życiu i pismach zarezerwował dla Świętego Pawła miejsce szczególne.

Listy Pawłowe są tymi, po które Don Vincenzo sięgał najczęściej". Od niego będziemy się uczyć - podobnie jak św. Wincenty - apostolstwa dla zbawienia dusz: umierając dla siebie, by żyć dla Boga, z miłością jednocząc wysiłki.

Pod dowództwem Jezusa Chrystusa wypływamy "statkiem" naszego życia na "głębię" Bożego objawienia w naszej codzienności. Słowa Pallottiego będą jak "ster", który pomaga zachować właściwy kierunek, jego modlitwy będą jak "słońce", pytania po każdym rozważaniu jak "kotwica", która pozwoli zatrzymać się na chwilę, by odkryć prawdę o sobie, Słowo będzie życiem dla naszych "żagli" - decyzji, a słowa św. Pawła jak "szanty": powtarzane, by zapamiętać...

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Anna Maria Kolberg OV
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 224
EAN: 9788370319151
ISBN: 978-83-7031-915-1
ID: 445273

Zobacz również

Wypłyń na głębię ze św. Wincentym Pallottim
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...