TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prawda - wolność - życie

Jeżeli w twoim życiu są pytania, na które do tej pory nie znajdowałeś odpowiedzi, ufam, że ta książka będzie świadectwem, które zaprowadzi cię na spotkanie z Tym, który ci ich udzieli. On też jako jedyny tak przekonywająco mówi: "Kocham cię... Naprawdę cię kocham!".

Jeżeli pozwolisz się Bogu poprowadzić, poznasz prawdę o twoim życiu, doświadczysz wyzwolenia z wszystkiego, co cię przytłacza i powoduje, że jesteś nieszczęśliwy. Poczujesz, co tak naprawdę znaczy: żyć.

PRAWDA, WOLNOŚĆ, ŻYCIE - któż z nas, stojąc u bram nieba, nie chciałyby w tych trzech słowach podsumować wszystkiego, co było jego udziałem tu na ziemi?

Anna Maria Kolberg OV - dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji OIKOS 2.04 (Centrum Duchowości Swiętorodzinnej Misjonarzy Świętej Rodziny w Ciechocinku), przewodnicząca Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Pelplińskiej; współpracuje z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji i Wspólnotą "Przyjaciele Oblubieńca".

Na co dzień zajmuje się ewangelizacją i formacją ewangelizatorów; należy do stanu dziewic konsekrowanych (diecezja pelplińska). Autorka książek Oswoić różę, "Święci uczą nas wiary" i "Szkoła życia we wspólnocie".

Ks. Krzysztof Kralka SAC - pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Urodził się 5 listopada 1980 r. w Kielcach. Studiował historię na Akademii Świętokrzyskiej. Po doświadczeniu nawrócenia w 2002 r. wstąpił do Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego, w którym w 2009 r. przyjął święcenia kapłańskie. Pracuje w Lublinie.

Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, zespołu "Razem za Jezusem" oraz Moderatorem Generalnym Wspólnoty "Przyjaciele Oblubieńca". Jego msze i kazania, a zwłaszcza wieczory uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie gromadzą rzesze ludzi. Autor książek: "Sposób na niebo" i "Drogowskazy miłości".

Zobacz tę książkę także w twardej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Anna Maria Kolberg OV
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 200
EAN: 9788370318918
ISBN: 978-83-7031-891-8
ID: 445255

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Prawda - wolność - życie Prawda - wolność - życie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...