TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Prawda - wolność - życie

Ocena:
(5 opinii)

Jeżeli w twoim życiu są pytania, na które do tej pory nie znajdowałeś odpowiedzi, ufam, że ta książka będzie świadectwem, które zaprowadzi cię na spotkanie z Tym, który ci ich udzieli. On też jako jedyny tak przekonywająco mówi: "Kocham cię... Naprawdę cię kocham!".

Jeżeli pozwolisz się Bogu poprowadzić, poznasz prawdę o twoim życiu, doświadczysz wyzwolenia z wszystkiego, co cię przytłacza i powoduje, że jesteś nieszczęśliwy. Poczujesz, co tak naprawdę znaczy: żyć.

PRAWDA, WOLNOŚĆ, ŻYCIE - któż z nas, stojąc u bram nieba, nie chciałyby w tych trzech słowach podsumować wszystkiego, co było jego udziałem tu na ziemi?

Anna Maria Kolberg OV - dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji OIKOS 2.04 (Centrum Duchowości Swiętorodzinnej Misjonarzy Świętej Rodziny w Ciechocinku), przewodnicząca Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Pelplińskiej; współpracuje z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji i Wspólnotą "Przyjaciele Oblubieńca".

Na co dzień zajmuje się ewangelizacją i formacją ewangelizatorów; należy do stanu dziewic konsekrowanych (diecezja pelplińska). Autorka książek Oswoić różę, "Święci uczą nas wiary" i "Szkoła życia we wspólnocie".

Ks. Krzysztof Kralka SAC - pallotyn, ewangelizator i rekolekcjonista. Urodził się 5 listopada 1980 r. w Kielcach. Studiował historię na Akademii Świętokrzyskiej. Po doświadczeniu nawrócenia w 2002 r. wstąpił do Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego, w którym w 2009 r. przyjął święcenia kapłańskie. Pracuje w Lublinie.

Jest założycielem i dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, zespołu "Razem za Jezusem" oraz Moderatorem Generalnym Wspólnoty "Przyjaciele Oblubieńca". Jego msze i kazania, a zwłaszcza wieczory uwielbienia i modlitwy o uzdrowienie gromadzą rzesze ludzi. Autor książek: "Sposób na niebo" i "Drogowskazy miłości".

Zobacz tę książkę także w twardej oprawie.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam:)

PRAWDA WOLNOŚĆ ŻYCIE - Jest moją kolejną Perełką a tych perełek troszeczkę w księgarni TOLLE mam.Książka ta jest w swoim rodzaju wyjątkowa,mówi nam o Wspólnocie ,,PRZYJACIELE OBLUBIEŃCA''Jej członkowie maja jedno wspólne pragnienie,a tym pragnieniem jest rozkochania ludzi w Jezusie Chrystusie.W czytaniu SŁOWA BOŻEGO UWIELBIANIU CHWALENIU PANA abyśmy potrafili żyć PEŁNIĄ WIARY,a nie tylko iskrą,ZATEM JEST TYLKO JEDNA MOŻLIWOŚĆ,KTÓRA OTWIERA WEJŚCIE DO ŻYCIA WE WSPÓLNOCIE Z BOGIEM.JEZUS jedyna i absolutnie pewna droga do zbawienia.Czyta się książkę jednym tchem posiada wspaniałe MODLITWY -POLECAM.

autor opinii: Maria Gołaszewska

Dobra książka!

Bardzo dobra książka.Przeczytałem ją już trzy razy i będę dalej do niej wracał.
Bardzo mi pomaga w moim życiu duchowym.
Polecam!

autor opinii: Marcin Krysiak

"Prawda - wolność - życie"

Książka o wysokiej treści duchowej, polecana dla wszystkich : starszych, dorosłych i młodzieży. Tamatyka Naszego Ojca Jezusa Chrystusa. Czytanie to jedno wielkie natchnienie. Pozdrawiam w szczególności Ks. Krzysztofa Kralkę.

autor opinii: Marek Pyrko

Książka na nowo przypomniała mi o wielkiej miłości Boga do mnie.
O miłości większej niż mój grzech, o miłości, która oświeca każdą ciemność w moim życiu.
Przeczytałam ją w zasadzie jednym tchem, w bardzo trudnym momencie mojego życia, w czasie kiedy czułam się najbardziej samotna, potępiona i odrzucona przez wszystkich.

Polecam każdemu, który czuje się samotny, zagubiony, niekochany.

autor opinii: Justyna

"Prawda - wolność - życie"

Książka "Prawda - wolność - życie" to bardzo dobre spojrzenie na Naszą wiarę, świadectwo autora książki pokazuje spotkanie z Bogiem, które w zrozumiały i dostępny sposób Nam opisuje. Bóg i Nas zaprasza na spotkanie z Nim, zapewnia; że Nas kocha i gdy otworzymy się na jego miłość, zrobimy mu miejsce do działania - Nasze życie ulegnie zmianie. Świetna książka, polecam. ;-)

autor opinii: Jarosław Szczepański

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Anna Maria Kolberg OV
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 200
EAN: 9788370318918
ISBN: 978-83-7031-891-8
ID: 445255

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Prawda - wolność - życie Prawda - wolność - życie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...