TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Snajper uwodziciel (książka + CD)

Ocena:
(7 opinii)

7 tajemnych sposobów, jak zostać mężczyzną jej marzeń. Tylko dla mężczyzn. Tylko dla dorosłych.

„Snajper uwodziciel – 7 tajemnych sposobów, jak zostać mężczyzną jej marzeń” to mocna odpowiedź na współczesne pytania mężczyzn.

Fabian Błaszkiewicz: „Początkowo chciałem zatytułować to seminarium „Dlaczego mężatki są łatwiejsze? I jak sprawić, żeby twoja żona chciała jednak tylko ciebie”. Czemu tak? Oczywiście, żeby wzbudzić wśród żonatych mężczyzn sensację i kontrowersję, a w ten sposób wyrwać z letargu i zmusić do myślenia: Chłopy! Nie usypiamy na tych zwiędłych laurach! Uwodzenie na ślubie się nie kończy. Uwodzenie tam się dopiero na serio zaczyna!”

Płyta i krótki esej są owocem spotkań z mężczyznami, które odbyło się latem tego roku, na którym mężczyźni dowiadywali się o sekretach udanej i płomiennej relacji z kobietą.

Jak podtrzymać zainteresowanie kobiety, z którą jesteś w związku od lat? Czemu kobiety się nie zakochują? Dlaczego prawdziwym aniołem w relacji damsko-męskiej jest mężczyzna i czemu kobiety nienawidzą swoich męskich przyjaciół? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na bardzo męskiej płycie pełnej konkretnego i dosadnego przekazu.

„Dowiedziałem się dziś, że obrałem dobry kierunek. Fabian Błaszkiewicz nazwał mi to, co robię i podał kilka ciekawych rozwiązań” – mówi Marek, który żyje w małżeństwie już prawie 30 lat, „To spotkanie może w dużej mierze przesądzić, jak będzie wyglądało nasze życie, nasz związek, nasza relacja z żoną, a w przyszłości z córką”– dodaje Piotr.

Wielu mężczyznom wydaje się, że flirt, zaloty i gorący romans, który wymaga od faceta twórczego myślenia i odwagi, to domena młodzieńców, tych, co się dopiero starają o kobietę albo jeszcze ewentualnie narzeczonych. Tymczasem mężczyzna im starszy, im dłużej związany z kobietą, tym potężniejszą powinien dysponować charyzmą osobistą, mądrością i siłą.

Po drugie, w życiu mężczyzny pojawiają się inne kobiety: córki, wnuczki. Im także musi objawić w sobie wzorzec uwodziciela, jeśli zależy mu, by później znalazły sobie takich mężczyzn, z którymi mogłyby być szczęśliwe.

Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną i jak się komunikować z drugą połową, żeby zadziałało? Posłuchaj i zmierz się, najpierw z samym sobą, a później z tą wybraną i jedyną.

Radek Pazura

Nagranie „Snajper Uwodziciel” jest dla wszystkich dorosłych mężczyzn: młodych i starszych, tych z małżeńskim doświadczeniem, jak i tych, którzy nie weszli jeszcze w związki lub nawet nie wiedzą, czy w ogóle chcą się żenić. Jego podtytuł - „7 tajemnych sposobów, jak zostać mężczyzną jej marzeń” - zawiera zamierzoną dwuznaczność. Otóż słowo „zostać” oznacza tu jednocześnie: jak stać się obiektem kobiecych fantazji oraz – uwaga! – jak nim pozostać już na zawsze.

Fabian Błaszkiewicz – mentor, szkoleniowiec, coach, charyzmatyczny mówca. Jezuita. Jego płyty i książki są bestsellerami.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

bez tytułu

To co wysłuchałem jest bardzo mądre, ale tylko dla tych co są na tym etapie życia. Ja niestety , ten moment życia jest bardzo odległy dla mnie i nie wiem czy kiedykowiek osiągnę ten punkt.

autor opinii: Tomasz Pazio

Świetne!

Bardzo dobra konferencja. Do głębokiego przemyślenia. Polecam wszystkim mężczyznom!

autor opinii: Maciej Kubiak

Dosadnie powiedziane

Książką ojca Fabiana pt. Przyczajony Chrystus, ukryty Bóg... byłam zachwycona i długo nie mogłam się od niej oderwać, bardzo dużo skorzystałam z jej porad. Natomiast płyty "Snajper uwodziciel" trochę mnie rozczarowały. Co prawda było ostrzeżenie, że to tylko dla mężczyzn. Ale zastanawiam się, czy rzeczywiście ten- oględnie mówiąc- nieparlamentarny język używany przez Autora był konieczny dla przedstawienia męskiego punktu widzenia? Po pierwszym przesłuchaniu nie wyłowiłam nic specjalnie cennego, raczej byłam poirytowana rozmyciem przekazu, dosadnym językiem, lekkim potraktowaniem tematu seksualności i relacji małżeńskich.Przy drugim słuchaniu już coś cennego znalazłam i doceniłam. Stwierdzam, że kilka bardzo cennych myśli i prawd kryje się w tym przekazie, ale cala otoczka trochę to zaciemnia. Niemniej jednak podałam płyty dalej do słuchania i być może to, co mnie raziło, przyciągnie uwagę i ułatwi odbiór młodym mężczyznom :)

autor opinii: Malgorzata Kwiecińska

warto

Autor porusza ważne treści, choć momentami barierą był dla mnie język którym się posługiwał i sposób mówienia. Nie mniej jednak z mojego punktu widzenia warto było wysłuchać do końca i przebić się przez tę barierę.

autor opinii: Jadwiga Wiatrowska

Dobitnie powiedziane to wszystko co każdy z Nas wie w głębi serca

Naprawdę warto wysłuchać :)

"Snajper uwodziciel" jest odpowiedzią na moje oczekiwania i cieszę się ,że treści tam zawarte przekazuje mężczyznom ksiądz katolicki obdarzony dystansem i poczuciem humoru oraz dysponujący wiedzą psychologiczną. Pozornie luźna forma wypowiedzi, czy też pewne, konieczne być może, uproszczenia myślowe nie przysłaniają istoty przekazu. Konferencja w formie audiobooka jest według mnie bardzo trafionym pomysłem. Wiem, że obdarowani przeze mnie mężczyźni wracają do jej słuchania wielokrotnie i.... są pod wrażeniem:) Zmusza do refleksji, do spojrzenia wstecz i do zajrzenia wgłąb siebie. Polecam zarówno panom, jak i paniom, a o.Fabianowi serdecznie dziękuję.

autor opinii: Marzena D.

Słowo, które trafia do mężczyzn, dotyka miejsc które uwierają, choć tylko w części odpowiada - co z tym zrobić. gdyby Błaszkiewicz przedstawił swoją książkę "loży szyderców", zmierzył się z pytaniami i dopiero ją wydał - pewnie byłaby pełniejsza. Nie mniej SŁOWO bardzo nam facetom potrzebne.

autor opinii: Ryszard Stańczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 16
Wymiar [mm]: 140x190
EAN: 9788393527724
ISBN: 978-83-935277-2-4
ID: 271393

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Snajper uwodziciel (książka + CD) Snajper uwodziciel (książka + CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...