TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Spowiedź nie musi bardzo boleć

Spowiedź jest "najtrudniejszym" sakramentem. Wymaga odsłonięcia się przed innym człowiekiem, dotknięcia tego, co intymne i wstydliwe. Wielu wiernych odczuwa niechęć, stres, skrępowanie lub nawet lęk przed spowiedzią, powody tego mogą być różne.

Niektórym spowiedź kojarzy się z procesem sądowym, a spowiednik ze wścibskim prokuratorem. Inni nie widzą jej sensu, skoro wciąż powracają do tych samych grzechów. Są też tacy, którzy zrazili się, bo w konfesjonale spotkali księdza, który ich nie zrozumiał albo obraził.

Odpowiadając na pytania dotyczące tych i wielu innych problemów ceniony spowiednik, o. Piotr Jordan Śliwiński, współtwórca pierwszej na świecie Szkoły dla spowiedników, pokazuje przyczyny tych trudności oraz drogę do ich pokonania.

Tym, dla których spowiedź jest przykrym obowiązkiem "do odklepania", książka ta pomoże odkryć w sakramencie pojednania to, co jest w nim najważniejsze - spotkanie z kochającym Bogiem.

Piotr Jordan Śliwiński OFMCap, znany spowiednik, kierownik duchowy osób konsekrowanych i świeckich, rekolekcjonista. Autor sześciu książek oraz dwóch cykli programów telewizyjnych poświęconych spowiedzi: Duchowy oddział ratunkowy i Z ojcem Jordanem przez kratki. Mieszka w Skomielnej Czarnej, niedaleko Krakowa.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Justyna Siemienowicz
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 190
Wymiar [mm]: 136x210
EAN: 9788327710017
ISBN: 9788327710017
ID: 311783

Zobacz również

Spowiedź nie musi bardzo boleć
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...