TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sprawa Chrystusa. Najważniejsze śledztwo dziennikarskie w dziejach

Poznaj historię najważniejszego dziennikarskiego śledztwa w dziejach!

 

Są na świecie ludzie (i to całkiem spora grupa), którzy twierdzą, że Boga nie ma. Zazwyczaj są bardzo śmiali w swoich twierdzeniach, ale brak im dowodów, którymi mogliby przekonać innych.

Jeden z amerykańskich dziennikarzy - Lee Strobel - postanowił przeprowadzić śledztwo, które miało m.in. wykazać, że Jezus wcale nie zmartwychwstał. Jednak, czy dwa tysiące lat po wydarzeniach w Jerozolimie możemy coś stwierdzić na pewno? Czy nauka może potwierdzić podstawowy fundament naszej wiary?

 

Lee Strobel, zagorzały ateista, był przekonany, że obali centralny punkt chrześcijańskiej nauki. Swoje działania prowadził skrupulatnie i uczciwie, zgodnie ze sztuką, wykorzystując te same metody, których używał przy tworzeniu swoich najważniejszych reportaży. Im bardziej zagłębiał się w swoje śledztwo, tym bliżej szokującej dla niego prawdy się znajdował.

 

Książka „Sprawa Chrystusa” prowadzi czytelnika krok po kroku tą samą drogą, którą kroczył Lee Strobel. Sprawdź, dokąd zaprowadziły go zebrane przez niego dowody.  

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Lee Strobel
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 440
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788365889300
ISBN: 9788365889300
ID: 402920

Zobacz również

Sprawa Chrystusa. Najważniejsze śledztwo dziennikarskie w dziejach
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...