TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Sprawa zmartwychwstania

Ocena:
(1 opinii)

Czy zmartwychwstanie Jezusa jest możliwe do zaakceptowania z historycznego punktu widzenia? Czy istnieje wystarczający materiał dowodowy upoważniający do wiary w zmartwychwstanie Jezusa?

Josh McDowell, z natury sceptyk, przeprowadza trzeźwe, wszechstronne badania, usiłując znaleźć prawdziwe odpowiedzi na te pytania.

Biorąc pod uwagę wszelkie świadectwa historyczne, literaturoznawcze i prawne, poddaje je szczegółowym testom i analizom według procedur i zasad badania materiału dowodowego w procesach sądowych.

Te wnikliwe dociekania doprowadzają go w końcu do stwierdzenia, że fakt zmartwychwstania Chrystusa jest bezsprzeczny i zdecydowanie mocniej udowodniony niż jakiekolwiek wydarzenie w historii świata.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Sprawa zmartwychwstania.

Gdy czytam książki tego autora lżej robi się na duszy. Ze stronic napisanych doświadczeniem pisarza przebija ogromna pewność w to, co napisał: w fakt zmartwychwstania Jezusa. Treść książki przenika czytelnika do głębi, pewność w wydarzenia sprzed 2000 lat rośnie, rozchodzi się po całej duszy czytającego i przechodzi w jedno zdanie: PRAWDĄ jest że Jezus zmartwychwstał. Ta pewność już mnie nie opuszcza, zaś świat jest już troszkę inny...

autor opinii: Tomasz Grudziński

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Josh McDowell
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374920711
ISBN: 9788374920711
ID: 109329

Zobacz również

Sprawa zmartwychwstania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...