BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Stać przy Jezusie. Rekolekcje papieskie

Wejdź w niezwykłą tajemnicę Ewangelii z papieżem Franciszkiem

Nie jest tajemnicą, że rekolekcje wielkopostne są dla Ojca Świętego Franciszka czasem przepełnionym modlitwą, refleksją i wyciszeniem, bo przecież nawet papież musi od czasu do czasu zwolnić. Skorzystaj z tej chwili i... zatrzymaj się razem z nim.

Franciszkanin Giulio Michelini, poproszony przez Ojca Świętego o poprowadzenie rekolekcji przeprowadza czytelnika przez karty Ewangelii św. Mateusza.

W tych rozważaniach życie i śmierć Jezusa są ściśle powiązane. Czytelnik raz po raz prowadzony jest do Galilei, gdzie Jezus spędził prawie całe swoje życie.

Ponadto, refleksje o. Micheliniego pomagają całkowicie zanurzyć się w wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat, a sceny męki Pańskiej są bliższe wrażliwości współczesnych czytelników dzięki nawiązaniom do klasyków współczesnej literatury takich jak Franz Kafka, William Styron czy Amos Oz.

Tekst rekolekcji dla Papieża i Kurii Rzymskiej przygotowałem w czasie swych osobistych rekolekcji w Galilei. To miejsce będzie w nich cały czas powracało, ale nawiążę też do wydarzeń, o jakich możemy czytać codziennie w gazetach, jak chociażby do dramatu Aleppo. Giulio Michelini OFM

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Giulio Michelini OFM
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 240
EAN: 9788327715548
ISBN: 9788327715548
ID: 404443

Zobacz również

Stać przy Jezusie. Rekolekcje papieskie
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...