TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Strażnik Świętego Papieża. Świadectwo o Janie Pawle II

Niesamowite świadectwo świętości Jana Pawła II przekazane przez bezpośredniego świadka, człowieka, który jako szwajcarski gwardzista stał tuż przy boku papieża.

To poruszające świadectwo ukazujące, w jaki sposób świętość Jana Pawła II inspirowała go iwciąż nie przestaje go inspirować, nawet w najtrudniejszych momentach jego życia, dając mu siłę do walki oto, co święty papież nazwał "wysokimi standardami zwyczajnego chrześcijańskiego życia".

Mam wielką nadzieję, że książka przybliży wielu ludzi do Jana Pawła II, a przez niego do Chrystusa, któremu święty Papież, przez zawierzenie Matce Bożej, poświęcił całego siebie, aż po ostatnią chwilę swojego życia na tym świecie.

Ta fascynująca ibardzo osobista historia spotkań pewnego szwajcarskiego gwardzisty z Janem Pawłem II ujmuje czytelnika spojrzeniem na nieznane fakty zżycia i pracy papieża oraz jego osobistych strażników. Niezwykłe spotkania z papieżem ukształtowały życie ispojrzenie Andreasa Widmera na wiarę, rodzinę i pracę - począwszy od służby w Gwardii Szwajcarskiej, aż po pracę wcharakterze prezesa zarządu wielkich firm. Dobre i prawdziwe kierowanie ludźmi wymaga pojednania naszego życia zawodowego z życiem duchowym, zaś święty Papież i prezes Widmer to dwaj ludzie, którzy pokazują, jak wpraktyce wygląda to na co dzień.

autorka biograficznej książki "Ocalona, aby mówić"

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Andreas Widmer
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788378643920
ISBN: 9788378643920
ID: 283512

Zobacz również

Strażnik Świętego Papieża. Świadectwo o Janie Pawle II
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...