TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Światło na mojej ścieżce. Słowo Boże a droga powołania

Ocena:
(1 opinii)

Istnieje bardzo naturalny związek między powołaniem a Słowem, między podążaniem ścieżką powołania a słuchaniem Słowa: jeśli powołanie jest wezwaniem, które pochodzi od Boga, to wydaje się logiczne szukać tego wezwania i czekać na nie w Jego Słowie, w dialogu z nim. Praca ta próbuje ukazać bogactwo relacji wierzącego ze Słowem i wyjątkowość powołania do takiej relacji.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

super polecamSzczęść Boże Światło wewnętrzne. Droga medytacji chrześcijańskiej jest najobszerniejszą wydaną dotąd w Polsce książką żywą – opartą na Piśmie duchowość oraz praktykę, która pomoże nam przeżywać to, co w chrześcijaństwie jest najważniejsze, czyli Słowo, którym jest Jezus Chrystus.poświęconą modlitwie medytacyjnej. Wychodząc od praktycznych wskazówek dotyczących praktyki medytacji, ukazuje tę modlitwę jako punkt, w którym skupia się przemieniająca i paradoksalna moc chrześcijaństwa. Choć jest to modlitwa najuboższa – opierająca się zwykle tylko o jedno słowo – ofiaruje jednocześnie największe bogactwo. Ma ona wielką siłę odnowy, choć jest głęboko wrośnięta w tradycję chrześcijaństwa. Światło wewnętrzne to lektura zarówno dla tych, którzy medytację już praktykują, jak i dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się czegoś o tej drodze duchowej.

Istnieje bardzo naturalny związek między powołaniem a Słowem, między podążaniem ścieżką powołania a słuchaniem Słowa: jeśli powołanie jest wezwaniem, które pochodzi od Boga, to wydaje się logiczne szukać tego wezwania i czekać na nie w Jego Słowie, w dialogu z nim. Praca ta próbuje ukazać bogactwo relacji wierzącego ze Słowem i wyjątkowość powołania do takiej relacji pozdrawiam was serdecznie. z Panem Bogiem

autor opinii: s. Faustyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: o. Amedeo Cencini FdCC
Ilość stron: 58
Wymiar [mm]: 115x190
EAN: 9788389167330
ISBN: 83-89167-33-6
ID: 18430

Zobacz również

Światło na mojej ścieżce. Słowo Boże a droga powołania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...