TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święta Faustyna Kowalska. Apostołka Bożego Miłosierdzia

Poznaj świętą, która otworzyła ludzkie serca!

Skąd miała do tego siłę? Obdarzył ją swoją mocą sam Jezus. To właśnie On przekazał „naczynia”, dzięki którym możemy czerpać łaski ze źródła Bożego miłosierdzia.

W tym bogato ilustrowanym albumie spojrzysz prosto w oczy świętej, która jest nazywana apostołką Bożego Miłosierdzia. Poznasz tu postać świętej mistyczki i świadectwa łask wyproszonych dzięki miłosierdziu Bożemu.

Coś dla siebie znajdzie tu również każdy z czcicieli Bożego miłosierdzia dzięki zamieszczonym tam modlitwom, które otrzymaliśmy od Pana Jezusa za pośrednictwem autorki Dzienniczka i którymi możemy wstawiać się do nieba za jej pośrednictwem.

Postać św. siostry Faustyny przybliżamy w niezwykłym jubileuszowym czasie. Obchodzimy 80-lecie jej narodzin dla nieba, 150-lecia posługi Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach oraz 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Sekretarka Bożego Miłosierdzia nie żyła w oderwaniu od historii i tradycji. Poznając jej zapiski zamieszczone w Dzienniczku, widzimy, że mocno związana z obraną przez siebie drogą życiową, modliła się za Polskę, a nawet doznawała wizji jej przyszłości. Wyjątkowym częścią książki jest rozmowa z siostrą Elżbietą Siepak ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Małgorzata Pabis
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 210x290
EAN: 9788365889683
ISBN: 9788365889683
ID: 415417

Zobacz również

Święta Faustyna Kowalska. Apostołka Bożego Miłosierdzia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...