TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święty Jan Bosko. Cuda, wizje, proroctwa

Fascynująca książka o życiu i cudach św. Jana Bosko – wielkiego świętego Kościoła, założyciela Zgromadzenia Salezjanów, opiekuna młodzieży, jednego z największych cudotwórców w historii chrześcijaństwa!

Na kartach tej książki poznamy nadprzyrodzone dzieła, jakich Bóg dokonał przez osobę św. Jana Bosko: cudowne uzdrowienia, cud rozmnożenia pokarmu (w tym także eucharystycznych hostii), wskrzeszanie zmarłych, walkę (często wręcz fizyczną) z szatanem, dar proroctwa i przewidywania przyszłości, wgląd w sekrety ludzkich myśli i sumień oraz zdolność bilokacji.

O wyjątkowości Jana Bosko świadczy również jego doczesne ciało, które w nienaruszonym stanie można zobaczyć w turyńskiej bazylice, do której nieustannie pielgrzymują z wiarą tysiące osób prosząc o pomoc w najtrudniejszych życiowych bolączkach.

O tym wszystkim mówią świadectwa setek osób przesłuchanych w czasie procesu kanonizacyjnego, jego najbliżsi współpracownicy, hierarchowie Kościoła, świeccy politycy i urzędnicy oraz młodzi podopieczni z Oratorium...

Kto po raz pierwszy i nie znając go, widział, jak odprawia Mszę świętą, wykrzykiwał instynktownie: Ten ksiądz musi być święty…!

Jego motto brzmiało: Da mihi animas caetera tolle: „Daj mi dusze, Panie, a resztę zabierz!”

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Giuseppe Portale, Irene Corona
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 366
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788378646037
ISBN: 978-83-7864-603-7
ID: 310830

Zobacz również

Święty Jan Bosko. Cuda, wizje, proroctwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...