TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szkoła modlitwy. Podręcznik formacyjny

Ocena:
(3 opinii)

"Seminarium Odnowy Wiary" było dla Ciebie szansą rozpoczęcia nowego życia. Twoje serce przemienione przez spotkanie Chrystusa Zmartwychwstałego i napełnione Duchem Świętym potrzebuje teraz systematycznego pokarmu, aby Twoja wiara mogła wzrastać.

Szkoła Modlitwy, którą rozpoczynasz, jest drugą częścią pierwszego etapu formacji ku dojrzałości chrześcijańskiej, jaką kroczy Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca.

Temat modlitwy jest niezwykle istotny, gdyż to właśnie osobiste spotkanie z Bogiem na modlitwie stanowi naturalną przestrzeń naszego upodabniania się do Chrystusa i wzrastania.

Wielu chrześcijan doświadcza konkretnych problemów związanych z modlitwą. Ich przyczyny mają często różnorodne podłoże, dlatego ta część formacji pomoże Ci uporządkować Twoją modlitwę, pokazując jej istotę, etapy, a tym samym będzie konkretną odpowiedzią na problemy i pytania z nią związane.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Szkołą modlitwy

Podręcznik, który uczy nas krok po kroku na co powinniśmy zwrócić uwagę w naszych modlitwach. Polecam serdecznie tym, którzy chcą wzrastać w wierze.

autor opinii: Halina

Niesamowita książka

Podręcznik dużo porządkuje i tłumaczy. Są to krótkie rozmyślania na każdy dzień. Jestem zachwycona, ponieważ zaczęłam rozumieć jak się prawidłowo modlić i przeżywać Mszę Świętą. Czuję, jak mi się dużo poukładalo w relacji z Bogiem Ojcem. Zamierzam kupić kilka dodatkowycg egzemplarzy - m.in. moim rodzicom.

autor opinii: Barbara

Dobry podręcznik formacyjny

Bardzo dobry podręcznik formacyjny

autor opinii: Dorota Sielska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC, Michał Zborowski
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 184
EAN: 9798370319441
ISBN: 979-83-7031-944-1
ID: 445499

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Szkoła modlitwy. Podręcznik formacyjny Szkoła modlitwy. Podręcznik formacyjny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...