TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szkoła rozeznawania duchowego

Co to znaczy żyć zgodnie z wolą Bożą i jakie reguły nim rządzą? Co zrobić, żeby nasze serce było wrażliwe? Jak wśród hałasu dzisiejszego świata usłyszeć głos Boga?

To pytania, które systematycznie zadaje sobie świadomy chrześcijanin. Nie warto przed nimi uciekać. To właśnie dzięki nim Bóg prowadzi nas i wychowuje do coraz większego zaufania i dojrzałości w wierze.

Ks. Krzysztof Kralka, doświadczony duszpasterz i założyciel charyzmatycznej wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca postanowił się wcielić w rolę Twojego przewodnika duchowego. Na kartach tej książki proponuje Ci swoje rozważania rekolekcyjne.

Szkoła rozeznawania duchowego to bardzo ważne i szerokie zagadnienie. Szkoła, bo otrzymamy kilka lekcji i wykonamy kilka zadań po to, aby wzrastać w mądrości i aby to, co usłyszymy, przełożyło się na praktykę życia codziennego. Słowo, które Pan Bóg będzie do nas kierował, należy przekładać na naszą bardzo konkretną rzeczywistość. Będziemy mogli się w tych treściach przeglądać i weryfikować to, w jaki sposób żyjemy. Będziemy mogli też zobaczyć, czego nam brakuje i jakie konkretne decyzje i działania należy podejmować. (fragment)

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847911
ISBN: 9788365847911
ID: 403511

Zobacz również

Szkoła rozeznawania duchowego
25.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...