TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szkoła walki duchowej

„Szkoła walki duchowej” akcentuje dwie sprawy w naszym życiu. Po pierwsze wskazuje obecność takiej rzeczywistości, jaką jest walka duchowa. Wszyscy ci, którzy idą w kierunku Boga, którzy porzucają życie w grzechu, nawracają się i zaczynają żyć Ewangelią, w sposób szczególny podlegają walce duchowej. Jest to walka na wielu płaszczyznach…

Drugi aspekt zaakcentowany w tytule to szkoła, czyli miejsce, w którym pobieramy naukę, zdobywamy wiedzę i umiejętności. Przychodzimy do szkoły, by osiągnąć mądrość, która pozwala zastosować wiedzę w praktyce, tak aby przekładała się na dobre życie. Trzeba sobie zatem zadać pytanie, po co jesteśmy w szkole walki duchowej?

Nikt z nas nie jest osobą, która potrafi sobie świetnie radzić w walce duchowej. Potrzebujemy tej szkoły, ponieważ jako chrześcijanie, jako dzieci Boga, stajemy na wprost przeciwnika, który jest bardzo inteligentny i znakomicie potrafi się kamuflować.

Każdy z nas bierze udział w tej walce. Niezależnie od tego, czy jesteś jej świadomy, czy też nie, ona i tak się toczy i ma bardzo realny wpływ na twoje życie. Ta książka ukazuje różne aspekty walki duchowej i pomaga zdobyć pewne narzędzia, które w tej wojnie duchowej mają nam pomóc, abyśmy na polu bitwy poruszali się jako zwycięzcy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Apostolicum
Autor: ks. Krzysztof Kralka SAC
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 224
EAN: 9788379190126
ISBN: 978-83-7919-012-6
ID: 445358

Zobacz również

Szkoła walki duchowej
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...