TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Szlak Kingi. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku

W życiu Kingi, trzydziestopięcioletniej wielkomiejskiej singielki, trudno znaleźć choćby promyki szczęścia. Jej związek z mężczyzną właśnie się zakończył, relacje z bliskimi źle się układają, a praca w redakcji popularnego pisma kobiecego od dawna nie daje jej satysfakcji.

Z pozoru zwyczajny wyjazd służbowy do Krościenka, który miał być kolejnym nużącym zadaniem do wykonania, rozpoczyna jednak w życiu Kingi wielką rewolucję. Od tej chwili nic już nie będzie takie jak dawniej.

W tej małej miejscowości u podnóża Pienin Kinga nie tylko pozna wyjątkowych ludzi, lecz także będzie musiała zmierzyć się z własną trudną przeszłością. Okolica, która przed wiekami była schronieniem jej świętej patronki, stanie się tłem niezwykłych wydarzeń. Doprowadzą one do ogromnych zmian w życiu głównej bohaterki i jej bliskich. Na szlaku Kingi odnajdą siebie, Boga i prawdziwą miłość.

„Szlak Kingi” to wciągająca i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że Bóg z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji potrafi wyciągnąć dobro, które daje człowiekowi siły do walki o życie, miłość i szczęście.

Katarzyna Targosz – autorka popularnych powieści oraz bajek dla dzieci, w tym wydanej przez Wydawnictwo eSPe książeczki "Aniołek Gabryś i Szymek rozrabiaka". Prowadzi bloga Matka na szczycie. Mieszka w Bukowinie Tatrzańskiej.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Katarzyna Targosz
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 432
Wymiar [mm]: 193x125
EAN: 9788374828574
ISBN: 9788374828574
ID: 396391

Zobacz również

Szlak Kingi. Nigdy nie jest za późno, by zacząć od początku
26.58 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...